Su džinsais pasirodžiusiai Aistei Pilvelytei – naujas Dalios Ibelhauptaitės smūgis: „Nereikia lipti per kitų galvas“

Aistė Pilvelytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-12 21:53
„Eurovizijos“ atrankos finale trečiu numeriu pasirodžiusi Aistė Pilvelytė, ko gero, su nerimu laukė, ką apie jos pasirodymą pasakys komisijos narė Dalia Ibelhauptaitė. Žinia, kad tarp šių moterų tvyro įtampa – anksčiau atrankoje jos nesyk apsižodžiavo. Ką pasakyti apie Aistę D.Ibelhauptaitė turėjo ir šįkart.

A.Pilvelytė „Eurovizijos“ atrankos finale pasirodė trečia, ji atliko savo eurovizinę dainą „You bet“. Atlikėja kaskart į sceną žengia pakeitusi įvaizdį ir kaskart sulaukia kritikos dėl savo pasirinkimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus Donatas Montvydas – į konkursą vyks antrąkart

Todėl į finalinę kovą ji nusprendė žengti šiek tiek protestuodama – apsitempė džinsais ir apsivilko paprastus berankovius marškinėlius.

Po atlikėjos pasirodymo žodį tarė komisija. Vieni suprato dainininkės siunčiamą žinutę, kiti net pritrūko žodžių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Labai retai kada neturiu nuomonės, tačiau tai retas kartas, kai apie pasirodymą neturiu ką pasakyti“, – sakė komisijos narė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Tuo tapu D.Ibelhauptaitei žodžių apie Aistės pasirodymą anaiptol nereikėjo ieškoti.

„Labai puiku, kad pagaliau nebuvo nei gulbių, nei kitų apsimetinėjimų. Tačiau šis paprastumas yra netikras. Jūs vaidinote šį paprastumą, nes norėjote mums kažką įrodyti. Jūs apsimetate. Kiekvienas jūsų jausmas yra parodytas mums“, – sakė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Režisierė prasitarė, kad A.Pilvelytės dainą davė paklausyti ir Londone gyvenantiems bičiuliams. Tačiau jie ją pavadino „old fashion“, kitaip – morališkai pasenusia, jau išėjusia iš mados.

„Tokiu atveju reiktų balsą turėti kaip Whitney Houston. Nereikia lipti per kitų galvas“, – komentavo D.Ibelhauptaitė.

Tačiau Aistės balsą pagyrė kitas komisijos narys Ramūnas Zilnys. Pasak jo, būtent balsas ir yra stipriausias atlikėjos koziris, o jį Aistė tikrai turi.

Žmonės.lt primena, kad prieš kelias savaites tarp A.Pilvelytės ir D.Ibelhauptaitės įsižiebė konfliktas: pirmiausia režisierė pareiškė, kad tokio pasirodymo kaip Aistės tiesiog negalima rodyti Europai – tada Aistė atkirto, kad D.Ibelhauptaitė jos tiesiog nemėgsta.

Vėliau, pusfinalyje, D.Ibelhauptaitė kritikavo atlikėjos dainavimą

Daugiau finalinės kovos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai