Su dukrele iš ligoninės grįžusios Karolinos Meschino namuose laukė staigmena

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version su dukrele Isabelle / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-12 17:34
Sausio 7-osios rytą influencerė Karolina Meschino (25) su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu-OG Version (23) sulaukė stebuklo – žinomai porai gimė dukra Isabelle. Socialinių tinklų žvaigždė pasidalijo video, kuriame įamžino jos ir mergaitės sutikimą namuose.

Karolinos ir Dominyko dukra į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose. Mergaitė gimė 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Grįžusios namo iš ligoninės Karolinos laukė maloni staigmena.

Isabelle gimimo proga artimieji papuošė Karolinos miegamajį širdelėmis ir balionais. Parvykimo namo video Karolina pasidalijo su sekėjais socialiniuose tinkluose.

„Neturiu žodžių. Ačiū visiems artimiausiems, prisidėjusiems prie staigmenos ir palinkėjimų. Ašarų kalnai, nepamiršime niekada“, – instagrame rašė Karolina.

Moteris taip pat paviešino fotografiją, kurioje matyti kelių dienų skirtumas – jiedu su OG Version prieš gimstant dukrai ir jau po jos gimimo – visi trise su Isabelle.

Žmonės.lt primena, kad K.Meschino dar anksčiau buvo užsiminusi, jog laukiasi mergaitės. Su savo sekėjais instagrame jauna moteris dalijosi ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, kadangi iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir influencerė išgyveno visą jausmų amplitudę. Besilaukdama penktąjį mėnesį ji atvirai džiaugėsi kasdien atrandanti savyje vis daugiau stiprybės ir dėkojo už ją supančią artimųjų meilę. 

Sunkiausia, pasak Karolinos, buvo išlaikyti paslaptį apie vaikelį. Savo laime, vos sužinojusi, kad laukiasi, per anksti ji nenorėjo dalytis.

„Žinojo mano šeima ir pačios geriausios draugės. Tais žmonėmis aš visada pasitikėjau, todėl nuo jų nieko neslėpiau“, – yra atviravusi Karolina.

Naujausi straipsniai