Su dukra ir buvusia žmona pasirodęs Viktoras Uspaskichas traukė praeivių žvilgsnius

Jolanta Blažytė ir Viktoras Uspaskichas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-30 20:55
Skyrybos – ne priežastis bendrauti bjauriai ar visai nebendrauti. Ypač, kai du žmones sieja vaikai. Prieš pusantrų metų oficialiai išsiskyrę politikas Viktoras Uspaskichas ir Jolanta Blažytė drauge buvo pastebėti Palangoje. Penktadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teismas išskyrė Viktorą Uspaskichą (57) ir Jolantą Blažytę (51).

Jei nežinotum šeimyninės dramos, būtų galima pamanyti, kad gatve eina puikiai sutarianti šeima. Galbūt todėl jie sulaukė tiek daug smalsių praeivių žvilgsnių.

Vis dėlto Jolanta ir Viktoras – ne pirma išsiskyrusi pora, kuri ir toliau palaiko draugiškus santykius. Tokių atvejų gausu tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje.

Žmonės.lt primena, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas išskyrė Viktorą ir Jolantą praėjusių metų vasarį. Skyrybų prašymas teismą pasiekė dar prieš metus. Po to devynis mėnesius dokumentai buvo tvarkomi ir byla pradėta nagrinėti tik 2016-ųjų rudenį.

25 metus trukusi santuoka buvo nutraukta dėl abiejų šalių kaltės, nors Jolanta siekė, kad dėl iširusios šeimos kaltu būtų pripažintas Viktoras.

Teismo sprendimu Viktoro ir Jolantos dukra Justė gyvena su motina. Dukters išlaikymui politikas turės skirti po 1000 eurų per mėnesį iki jos 18-ojo gimtadienio.

Justė nėra vienintelis V.Uspaskicho ir J.Blažytės vaikas. Jie taip pat turi dukterį Laurą.

V.Uspaskichui ši santuoka buvo antra. Iš pirmos santuokos garsus vyras turi sūnų Eduardą ir dukterį Juliją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai