Su dukra apie meilę tai pačiai lyčiai diskutavusi Vasha: „Palaikau visus, bet kam į tai įtraukti vaikus?“

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su dukra Adrija / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Netylant kalboms apie homofobijos problemą Lietuvoje, visuomenė vis dar skirstosi į dvi stovyklas – vieni pasisako tik už tradicinę šeimą, kiti palaiko ir tos pačios lyties santykius. Štai atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha sako, kad palaiko abi puses, tačiau išgirdusi savo mažametės dukros kalbas, pareiškė, kad vaikų tokiomis temomis šviesti nederėtų. „Palaikau visus, bet kam į tai įtraukti vaikus?“, – retoriškai klausia ji.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame nupasakojo situaciją, kuomet su 5-mete dukra teko kalbėti apie meilę tos pačios lyties atstovui. Atlikėja pareiškė, kad palaiko abi puses, tačiau renkasi „tradicinę šeimą ir tradicinį vaiką“, todėl tokia diskusija su dukra jai sukėlė neigiamas emocijas.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su pačia Gabriele, ji neslėpė, kad bijo būti išvadinta homofobe, tačiau tikino tokia nesanti ir palaikanti visus.

„Bijau, kad būsiu apmėtyta akmenimis, tačiau nesuprantu, kam reikia į tai kišti vaikus. Nesu homofobė, turiu homoseksualių draugų ir su jais puikiai sutariu, tačiau nenoriu, kad mano vaikui nuo pat mažens būtų brukama tokia informacija“, – portalui Žmonės.lt sakė Vasha.

„Nesiskirstau į jokias stovyklas, tiesiog palaikau tradicinę šeimą“, – pridūrė ji. 

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Gabrielė Grygolaitytė pastebėjo, kad tokios dukros kalbos galėjo atsirasti po M.A.M.A apdovanojimų, kuomet tiesioginio eterio metu buvo pademonstruotas dviejų žymių Lietuvos vyrų bučinys. 

Plačiau savo pokalbį su dukra G.Grygolaitytė-Vasha aprašė socialiniame tinkle „Instagram“:

„Na, štai ir atėjo ta diena“, – tokiais žodžiais savo įrašą pradėjo Gabrielė. 

„Adrijai vos 5 metai. O ji man šiandien pareiškė, kad moteris gali mylėti moterį, o vyras vyrą. Nesu prieš, bet pati renkuosi tradicinę šeimą ir tradicinį savo vaiką. 

Diskusija apie meilė vyrui ir moteriai truko apie 30 minučių. 5 metų vaikui teko aiškinti, kad tam, jog gimtų vaikas, moteris turi mylėti vyrą, o vyras moterį. Nenutuokiu, iš kur ją pasiekė tokia informacija, bet mažamečiai jau kalba darželiuose bei mokyklose.

Mylėkit jūs visi ką norit, aš jus palaikau, bet c'mon kam vaikus traukti į tai jau nuo darželio?!

Pati turiu įvairių draugų ir tuos žmonės labai myliu, bet... Vaikams nereikalingos tos mados ir tendencijos. Gamta sutvėrus kitaip“, – savo mintimis dalijosi Gabrielė Grigolaitytė.

Po šiuo įrašu atlikėja sulaukė įvairių reakcijų – vieni sekėjai palaikė, kiti tokį Vashos požiūrį vertino neigiamai.

Skaitykite daugiau