Su Donny Montell į „Euroviziją“ vykusi „Lietuvos balso“ nugalėtoja Kotryna atskleidė, kas ją nuvylė

Kotryna Juodzevičiūtė & Silent Blast / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-07 18:29
Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūtė iškart po pergalės pareiškė, kad tai ne pabaiga.

Rodos, kad talentingos merginos dideli užmojai pamažu tampa realybe: aktyvi koncertinė veikla, interviu bei intensyvus filmavimų grafikas papildė moksleivės dienotvarkes. O prieš mėnesį atlikėja dalyvavo viename didžiausių tarptautinių dainų konkursų kartu su Donatu Montvydu, kur buvo viena iš pritariančiųjų vokalisčių.

„Ilgiuosi Eurovizijos. Buvo gera – visur skambėjo muzika, visi tiesiog gyveno Eurovizija. Jei pasakydavau, kad esu pritariančioji atlikėja visi stebėjosi ir sveikino“, – šypsosi septyniolikmetė.

Jau šį šeštadienį 19 val. Palangos muzikos klube „Ramybė“ pasirodysianti atlikėja teigia, jog tarptautinis dainų konkursas suteikė neaprėpiamos patirties, o svarbiausia – dar kartą patvirtino faktą, jog Kotryna negali gyventi be muzikos ir visą savo gyvenimą nori sieti su ja: „Ten jautiesi kaip aukščiausio lygio atlikėjas, visi rūpinasi tavimi, šokinėja aplink.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau ne viskas auksas, kas auksu tviska. Visas eurovizinis blizgesys turi ir savų trūkumų. „Man asmeniškai nepatinka, kai visos pasirodymo detalės yra apgalvotos – žvilgsnis, judesiai, net emocija. Aš dainuodama stengiuosi būti ekspresyvi ir nenuspėjama, natūrali. Bet puikiai suprantu, kad be to Eurovizijoje neįmanoma apsieiti“, – savo nuomonę išsako K.Juodzevičiūtė.

Būtent natūralumą ir ekspresiją dainininkė pažada visiems šeštadienį muzikos klube „Ramybė“ susirinksiantiems žiūrovams. O šią vasarą tokių pasirodymų ketina surengti dar ne vieną – Kotryna pasirodys „Rusnės festivalyje“ bei „Kultūros naktyje“. O svarbiausia – ji savo gerbėjams ruošia dar vieną dovaną – naują dainą. „Apie ją nedaugžodžiausiu. Kai ji bus – visi išgirsite, o šiuo metu intensyviai lavinu balsą su vokalo mokytoja“, – šypsosi mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai