Su Didžiosios Britanijos magijos meistru susitikęs Mantas Wizard: „Grįžau labai įkvėptas“

Manto Wizard susitikimas su Didžiosios Britanijos magijos meistru / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Susitikome po 9 metų pertraukos“, – plačiai šypsodamasis sako žinomas Lietuvos iliuzionistas. Keletą valandų Mantas Wizard praleido su Vilniuje pirmą kartą viešinčia Didžiosios Britanijos magijos žvaigžde James More, iš kurio prieš dešimtmetį savo pasirodymui net pasiskolino vieną triuką.

„Su Jamesu susipažinome prieš beveik 10 metų magų suvažiavime, tuomet pamačiau vieną jo atliekamą numerį, kuris man labai patiko ir tiko mano pasirodymui. Paprašiau jo leidimo naudoti triuką. Jis leido. Vėliau ne kartą susirašinėjome, prašiau jo patarimų, tariausi dėl keleto kūrybinių minčių. Susitikę Vilniuje tikrai turėjome apie ką pakalbėti. Gavau iš jo ne vieną vertingą pamoką“, – šypsosi Mantas Wizard.

James More – magijos genijus, pavergęs „Youtube“. Šiandien vienu vertingiausių ir populiariausių magijos pasaulio deimantų laikomas britas išgarsėjo 2013 m., kuomet pasirodė D. Britanijos TV šou „Britain‘s Got Talent“. Tuomet jis užkariavo ne tik teisėjų, televizijos žiūrovų, bet ir „Youtube“ simpatijas. J. More pasirodymas „Britain‘s Got Talent“ tapo vienu žiūrimiausių „Youtube“ šou istorijoje – buvo peržiūrėtas beveik 90 mln. kartų.

Po sėkmingo pasirodymo britų televizijoje J. More leidosi į savo magijos turą po Rusiją, kur bilietai į jo pasirodymus buvo išgraibstomi milžinišku greičiu. Netrukus jį pastebėjo ir didžiausia pasaulyje gastroliuojanti magijos trupė „The Illusionists“. Darbas su šiuo šou kūrėju J. More atnešė dar didesnę šlovę. Per keletą metų su „The Illusionists“ pasirodęs penkiuose žemynuose, J. More tapo pirmuoju Britanijos magu, pasirodžiusiu Niujorko Brodvėjaus scenoje. Be to, jis tapo ir pirmuoju iliuzionistu, Londono O2 arenoje surengusiu pasirodymą net 15 tūkst. žmonių miniai.

Manto Wizard susitikimas su Didžiosios Britanijos magijos meistru / Organizatorių nuotr.

„Su džiaugsmu stebėjau J. More įspūdingą karjerą. Jis klasikinius didžiuosius triukus su dėžėmis pavertė šiuolaikiškomis iliuzijomis. Jis turi Dievo dovaną ir įspūdingai atrodyti scenoje, ir būti šiltu bei draugišku žmogumi. Be to, jis turi puikų skonį triukams“, – pasakoja vienas žinomiausių Lietuvos iliuzionistų.

Mantas Wizard jau beveik 15 metų važinėja po pasaulį, semiasi žinių ir mokosi iliuzijos meno. Jis niekuomet nepraleidžia progos pažiūrėti kitų magų pasirodymo, nes niekas jo taip neįkvepia, kaip susitikimai su kolegomis. Tai viena priežasčių, kodėl jis ir pats nekantriai laukia kovo 1–3 d., kuomet Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą pasirodys pasaulį pavergusi geriausių pasaulyje magų trupė „The Illusionists“.

„The Illusionists“ yra ne šiaip magijos šou – tai pasaulinis fenomenas, kuomet 8 itin aukšto lygio, itin geri, ir itin skirtingi iliuzionistai susivienija ir padaro šį tą įspūdingo. Tai unikalus, analogų pasaulyje neturintis projektas. Kovo mėnesį planavau skristi į JAV, tačiau sužinojęs, kad „The Illusionists“ atvyksta į Lietuvą, šiek tiek atidėjau savo kelionę. Nekantrauju pamatyti iliuzijos meistrų, kurių kiekvienas yra savo srities specialistas. Tai yra iliuzijos meno elitas“, – sako Mantas Wizard ir nuoširdžiai į „The Illusionists“ šou kviečia atvykti visus, kurie mėgsta būti nustebinti.  

Skaitykite daugiau