Su bokso treneriu išsiskyrusi Adriana Lima atostogas leidžia Vokietijos futbolininko draugijoje

Adriana Lima ir Sami Khedira / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-12 11:12
„Victoria's Secret“ angelas Adriana Lima (35 m.) po kelių mėnesių draugystės išsiskyrė su bokso treneriu Joe Thomasu, tačiau tuoj pat atsirado kitų kandidatų į jos širdį – gražuolė Graikijoje atostogauja su Vokietijos rinktinės futbolininku Sami Khedira.

Adriana Lima su Joe Thomasu susitikinėjo kelis pastaruosius mėnesius, o pirmą (ir paskutinį) kartą viešame renginyje kaip pora pasirodė gegužę Kanuose. Jiedu susipažino sporto salėje – Joe Thomasas yra bokso treneris, o Adriana Lima jau ne pirmus metus savo tobulas kūno formas palaiko būtent boksuodamasi.

„Pastaruoju metu jie turėjo problemų“, – televizijos žurnalui „Entertainment Tonight“ sakė brazilų modeliui artimas šaltinis.

Paisydama nerašyto skyrybų etiketo, Adriana Lima pašalino visas bendras savo ir Joe Thomaso, kuris, teigiama, kažkada buvo jos asmens sargybinis, nuotraukas iš „Instagram“ paskyros.

Tačiau likusi viena gražuolė nešvaisto laiko savigailai – vietoje to ji atostogauja Graikijoje su Vokietijos futbolininku Sami Khedira ir draugais, iš kur per „Instagram“ skelbia kalendoriaus vertas nuotraukas su bikiniais. Vienoje karštoje nuotraukoje dviejų mergaičių mama pozuoja gulėdama ant rankšluosčio su kuklaus dydžio rausvos ir juodos spalvų bikiniu, o po kelių valandų jį pakeitė mažytis neoninės geltonos spalvos „popietės bikinis“.

Adriana Lima anksčiau buvo ištekėjusi už serbų krepšininko Marko Jaričiaus, bet 2014 metų gegužę, praėjus penkeriems metams po vestuvių, pora išsiskyrė. Jų skyrybų dokumentai buvo baigti tvarkyti tik šių metų kovą, kai Adrianai buvo suteiktos pagrindinės jų dviejų dukterų – šešerių Valentinos ir trejų Siennos – globos teisės.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Netrukus po to, kai Adriana Lima paskelbė nebegyvenanti su vyru, ji buvo susieta su Justinu Bieberiu, bet greit nutildė tuos gandus duotu interviu JAV vėlyvo vakaro pokalbių laidai „Watch What Happens Live“. Kai vedėjas Andy Cohenas pasiteiravo, ar ji kada nors susitikinėjo su hito „Sorry“ dainininku, ji atsakė: „Kur tai perskaitėt? Ne. Visi, žemesni nei 2 metrai... Žinot, kaip juos vadinu? Draugais.“​

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai