Su „Black Sabbath“ ir Ozzy Osbourne'u Rygoje atsisveikino ir metalo gerbėjai iš Lietuvos

„Black Sabbath“ koncertas Rygoje / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-10 11:58
Šią savaitę Latvijos sostinėje Rygoje koncertavo metalo dievai „Black Sabbath“ su Ozzy Osbourne'u (67 m.) priešakyje – į vienintelį koncertą Baltijos šalyse suvažiavo ir metalo gerbėjai iš Lietuvos.

Tamsos kunigaikščiu tituluojamas Ozzy Ozbourne'as, šiuo metu išgyvenantis šeimyninę santykių dramą, ir jo beveik pusę amžiaus gyvuojanti grupė Rygoje lankėsi su atsisveikinimo gastrolėmis „The End“ (liet. „Pabaiga“.).

Į Rygą paskutinį kartą išgirsti ir pamatyti „Black Sabbath“ antradienį susirinko tūkstantinė minia metalo gerbėjų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

Grupės senbuviai Ozzy Osbourne'as (vokalas), Tony Iommi (gitara) ir Geezeris Butleris (bosinė gitara) pasaulinį koncertų turą, kuriame, kaip patys sako, pristato įspūdingiausią ir labiausiai užburiantį reginį per visą „Black Sabbath“ karjerą, pradėjo šių metų sausį.

Grupė pasirodymą pradėjo dar 1970 metais sukurta daina, kuri ir nulėmė naują grupės pavadinimą – „Black Sabbath“ (anksčiau grupė vadinosi „Earth“).

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Toliau koncertą tęsė „Fairies Wear Boots“, „Into the Void“ ir, žinoma, „War Pigs“. Įpusėjus koncertui klausytojus sužavėjo grupei talkinančio būgnininko Tommy Clufetos solo pasirodymas, po kurio sekė legendinė kompozicija „Iron Man“. Atsisveikinimo koncertą užbaigė, ko gero, žinomiausias grupės kūrinys – prieš 46 metus sukurta kompozicija „Paranoid“.

Skirtingai nuo ankstesnių turų, kai „Black Sabbath“ pasirodymus apšildydavo „Back label society“ su Zack Wylde, šįkart pirmieji pasirodė „Rival Sons“. Tai kylanti roko muzikos žvaigždė iš Kalifornijos, kurie yra koncertavę ir Lietuvoje.

Geriausia visų laikų metalo grupe vadinami „Black Sabbath“ šiomis gastrolėmis užvers paskutinį beveik 50 metų rašomos grupės istorijos puslapį.

Žmonės.lt galerijoje – išskirtiniai kadrai iš „Black Sabbath“ koncerto Rygoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai