Su Amber Heard besiskiriantis Johnny Deppas pasikeitė su ja susijusias tatuiruotes

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-03 14:30
Holivudo aktorius Johnny Deppas anksčiau vadino Amber Heard savo gyvenimo meile, bet dabar skelbia, kad ji yra „atmata“ – pakeitęs vieną savo tatuiruotę, rašo garsenybių pasaulio naujienų svetainė tmz.com.

J.Deppas pasidarė su Amber susijusią tatuiruotę praeitais metais, tuojau po to, kai jiedu susituokė. Jis ant dešinės rankos krumplių išsitatuiravo raides SLIM („Lieknoji“) – savo žmonos manekenės pravardę.

Maždaug praeitą savaitę aktorius pakeitė L į C, o I – į U, todėl dabar ta tatuiruotė virto žodžiu SCUM („Padugnė“).

J.Deppas taip pat buvo išsitatuiravęs ant dešinio žasto į A.Heard panašios pusnuogės merginos atvaizdą, kuris matėsi dar praeitą mėnesį, bet neseniai aktorius taip pat pasirūpino, kad jis būtų užtušuotas. Filmo „Karibų piratai“ žvaigždė šio fakto nekomentavo.

30-metė A.Heard yra antroji J.Deppo žmona. Per daugelį metu jis palaikė ryšius su virtine aktorių, taip pat su prancūze dainininke Vanessa Paradis, su kuria susilaukė dviejų vaikų.

Prieš daugiau negu 25 metus jis taip pat buvo kurį laiką susižadėjęs su Winona Ryder, kuri kartu su J.Deppu vaidino filme „Edvardas Žirkliarankis“.

Kol jie buvo širdies draugai, aktorius buvo išsitatuiravęs ant rankos žodžius „Winona Forever“. Kai jie išsiskyrė, tatuiruotė buvo pakeista į „Wino Forever.“

Kai A.Heard pareikalavo skyrybų, teismas taip pat patenkino jos prašymą, uždrausdamas J.Deppui artintis prie sutuoktinės, prieš kurią jis esą smurtavo.

J.Deppo advokatas sakė, kad aktorė „stengiasi užsitikrinti pernelyg ankstyvą finansinį sprendinį, teigdama tapusi smurto auka“.

Tiek skyrybų, tiek šeiminio smurto bylos tebėra nagrinėjamos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai