Su Aleksandru Rybaku dainavusią „Lietuvos balso“ dalyvę Valeriją išgelbėjo Merūnas

Aleksandras Rybakas ir Valerija Iljinaitė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-04-08 19:19
Velykinį sekmadienio vakarą įvyko pirmoji LNK „Lietuvos balso“ finalinė kova, kurioje dėl išlikimo projekte kovojo aštuoni operos solisto Merūno Vitulskio ir atlikėjos Violetos Tarasovienės mokiniai.

Sekmadienį susirungė V.Tarasovienės mokinės: Julija Jegorova, Erika Astrauskaitė, Marija Čepukaitytė ir Neringa Šiaudikytė bei M.Vitulskio mokiniai: Giedrė Smolskaitė, Gabrielius Vagelis, Mantvydas Čiuplys ir Valerija Iljinaitė.

Projekto dalyvius vertino ir iš Pietų Amerikos ką tik grįžę Jurgis ir Erica Didžiuliai bei Egidijus Sipavičius. Šių mokytojų komandų dalyviai susirungs kitą sekmadienį įvyksiančioje antrojoje finalinėje kovoje.

Dalyvių pasirodymai – kiekvieno skoniui

Pirmoji scenoje pasirodė Violetos mokinė Neringa, kuri atliko Jesse J dainą „Domino“. Mergina gerbėjų dėmesį traukė ne tik įspūdingu balsu, bet ir pačios siūtais sceniniais drabužiais.

Merūno mokinė Giedrė į sceną žengė antroji. Ji atliko legendinę „The Fugees“ dainą „Killing Me Softly“. Tiesa, vietoje įprastos romantiškos versijos klausytojai išgirdo šiurkščią, rokerišką ir pašėlusią dainos versiją. Toks dainos interpretavimas patiko ne visiems projekto mokytojais. Jie nutarė, kad šią dainą reikia atlikti su tam tikru švelnumu.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Trečioji scenoje pasirodė V.Tarasovienės mokinė Erika. Mergina atliko lietuvišką dainą, o scenoje jai netalkino būrys šokėjų. „Tu dar kartą įrodei, kad paprastumas slypi genialume“, – taip merginos pasirodymą įvertino J.Didžiulis.

Merūno mokinys Mantvydas, kurį jis praminė chuliganu, pasirodė ketvirtasis ir atliko Lino Adomaičio dainą „Tavo spalvos“. Vakaro vedėjo Vytauto Rumšo jaunesniojo paklaustas, kodėl, jo nuomone, Merūnas jį pavadino chuliganu, vaikinas nusijuokė: „Gal dėl mano charizmos?“

Šeštoji scenoje pasirodė Marija, o septintoji – Valerija. Pastaroji atliko itin populiarią Rihannos dainą „We Found Love“.

Vaido Baumilos perdainuotą dainą „Myliu“ atliko Gabrielius. Dar prieš pasirodymą vaikinas TV žiūrovams pareiškė, kad, jei nesužavės balsu, bandys susirinkusius arenoje ir prie TV ekranų sužavėti savo grožiu.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Daugiausia į koncertą susirinkusių žiūrovų plojimų ir komisijos palaikymo sulaukė paskutinė scenoje pasirodžiusi V.Tarasovienės mokinė J.Jegorova. „Tu esi menininkė, tu kuri meną scenoje“, – atsistojęs merginai dėkojo E.Sipavičius. Jos mokytoja Violeta, dažniausiai išliekanti santūri, šį kartą irgi neištvėrė ir pareiškė, kad jai garbė, jog Julija yra jos komandoje.

Sostinės pramogų arenoje vykusiame renginyje be projekto dalyvių taip pat pasirodė ir kviestinis svečias iš Norvegijos „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas. Sėkmę populiariame konkurse jam atnešusią dainą „Fairytale“ jis atliko kartu su „Lietuvos balso“ dalyve, Merūno mokine Valerija. Mergina ne tik sudainavo duetą kartu su Aleksandu, bet ir pritarė jam smuiko garsais. Po pasirodymo norvegų atlikėjas gyrė su juo dainavusią Valeriją ir neabejojo, kad kelios klaidos grojant smuiku jai nesutrukdys patekti į kitą etapą.

Lemiamas verdiktas

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į kitą etapą pateko Violetos mokinės Erika ir Julija. Pati atlikėja savo balsą, pasitarusi su į filmavimą atvykusiu vyru Viliumi, atidavė ir į kitą kovą kelią atvėrė Neringai. O iš Merūno mokinių žiūrovai pasirinko Giedrę ir Gabrielių, pats operos solistas laimingą išlikimo bilietą įteikė Valerijai. Nieko keisto, kad pastaroji atlikėja vos tramdė ašaras, nes ne itin savo pasirodymu patenkintą merginą išgelbėjo ne duetas su garsiuoju Rybaku, ne žiūrovai, o jos mokytojas. Su projektu atsisveikino Mantvydas Čiuplys ir Marija Čepukaitytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai