Su aktoriumi Almantu Vaišniu talento gerbėjai ir artimieji galės atsisveikinti nuo trečiadienio

Almantas Vaišnys
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-23 12:07
Pirmadienį Lietuvos kino pasaulį sukrėtė skaudi žinia – mirė seriale „Naisių vasara“ išagarsėjęs aktorius Almantas Vaišnys (47). Kolegos, artimieji ir aktoriaus gerbėjai su Almantu galės atsisveikinti nuo trečiadienio 16 val. Prienuose, J. Zdebskio gatvėje esančiuose laidojimo rūmuose.

Šiuose laidojimo rūpuose A. Vaišnys bus pašarvotas iki ketvirtadienio 14 val. Vėliau aktorius atguls Prienų kapinėse.

Mišios už žinomą aktorių bus laikomos liepos 25 dieną, 8 valandą Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje. 

Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis komiteto ir savo vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą aktoriaus ir režisieriaus Almanto Vaišnio artimiesiems, kino bei teatro bendruomenei. Pasak R. Karbauskio, žinia apie netikėtą A. Vaišnio mirtį sukrėtė visus jį pažinojusius ir dirbusius kartu.

„Artimiesiems ir A.Vaišnio kolegoms reiškiame nuoširdžią užuojautą. Tai didelė netektis kino ir teatro bendruomenei, ypač tiems, kurie ilgus metus drauge kūrė, gyveno ir džiaugėsi sėkmėmis bei liūdėjo, jei kažkas nepasisekdavo. Jis buvo jautrus ir labai šiltas žmogus“, – sakė R. Karbauskis.

A. Vaišnys baigė studijas Lietuvos muzikos akademijos Aktorinio meistriškumo katedroje, vadovaujamoje Algirdo Latėno ir Algės Savickaitės, vaidino ir režisavo spektaklius Lietuvos teatruose, filmavosi Lietuvos ir užsienio režisierių filmuose.

Su žmona, taip pat aktore Jolita Skukauskaite Almantas augino dukrą Mortą.

Naujausi straipsniai