Su Agne Jagelavičiūte sukonfliktavusiam kaimynui skirta bauda

Agne Jagelavičiūtė / „Mark&Migle“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-15 17:08
Praėjusią savaitę garsiai nuaidėjo „L'Officiel“ redaktorės Agnės Jagelavičiūtės (40) ir jos kaimyno konfliktas. Antradienį paaiškėjo, kad prie stilistės buto durų šiukšles palikęs ir žinomos moters necenzūriniais žodžiais išplūstas vyras pats sulaukė baudos – jam teks susimokėti 10 eurų.

Dėl konflikto, įvykusio praėjusį penktadienį, kaimynas buvo pakviestas į  3-iąjį policijos komisariatą duoti parodymų, praneša lrytas.lt.

„Ką tik sumokėjau baudą. Tyrėjas man sakė, kad ji parašė pareiškimą. Galbūt, jie man pirmiau išrašė baudą todėl, kad dar nebuvo turėję to įrašo“, – minėtam portalui komentavo A.Jagelavičiūtės kaimynas, kuriam teko susimokėti 10 eur.

Vyriškis pareiškė besitikintis, kad stilistė sumokės už jo durų, kurias išpaišė markeriu, remontą. 

„Nežinau, kiek kainuos. Man visai nereikia jos pinigų, bet kad apmokėtų durų remontą“, – kalbėjo jis.

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę portalas lrytas.lt paskelbė informaciją, jog tarp Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimyno tvyro nesantaika ir ilgamečiai konfliktai. Žinomos moters kaimynas redakcijai pranešė apie naujausią – birželio 10-ąją – įvykusį konfliktą, kurį jis užfiksavo vaizdo įraše. 

Pateiktoje vaizdinėje medžiagoje matyti, kaip socialinių tinklų žvaigždė laiptinėje prie kaimyno buto durų plūdo jį keiksmais, elgėsi neadekvačiai. Šalia A.Jagelavičiūtės buvusi jos asistentė bandė moterį raminti ir vestis į šoną, tačiau Agnė nenurimo. Kaimynas teigė, kad Agnė markeriu išpaišė ir jo buto duris, palikdama necenzūrinį žodį.

Paaiškėjo, kad dėl birželio 10-osios konflikto su A.Jagelavičiūte kaimynas kreipėsi pagalbos į policiją numeriu 112. Įvykio detales tiria Vilniaus m. VPK 3-iojo policijos komisariato pareigūnai.

Pasak A.Jagelavičiūtės kaimyno, tai ne pirmas kartas, kai tenka konfliktuoti su žinoma stiliste. Jo teigimu, per visą 5 metų kaimynystės laikotarpį policijai pateikta 12 pareiškimų.

Naujausi straipsniai