Su A.Kurnikova dvynukų susilaukęs E.Iglesias pasidalijo širdį šildančia nuotrauka

Enrique Iglesiasas ir Anna Kurnikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 23:00
Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias ir buvusi tenisininkė Ana Kurnikova gruodžio viduryje sulaukė šeimos pagausėjimo. Ana pagimdė dvynukus, nors iki pat jų gimimo nebuvo nė mažiausio gando apie garsios moters nėštumą.

Nenuostabu, garsenybių pora savo asmeninį gyvenimą saugo po septyniais užraktais. Net viešumoje jiedu pasirodo ypač retai.

Todėl Enrique gerbėjai apstulbo, kai dainininkas pasidalijo su jais savo kūdikio nuotrauka. „Mano saulės spindulėlis“, – jaukų kadrą pakomentavo E.Iglesias.

My Sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Žmonės.lt primena, kad gruodžio 16 d. žvaigždžių šeimyną papildė net du kūdikiai. Pranešama, kad tai – berniukas ir mergaitė. Ana juos pagimdė Majamyje, kur pora šiuo metu ir gyvena. Vaikams duoti Nicholo ir Lucy vardai.

Enrique mama Isabel Preysler, šeimos nariai specialiai neslėpė, kad Ana laukiasi – paslaptis išliko natūraliai neatskleista.

„Ana visiškai nenori patraukti paparacių dėmesio, bet ir nesislepia nuo jų. Ji gyvena paprastu gyvenimo ritmu, mėgsta daug laiko leisti namuose“, – pasakojo Isabel Preysler.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai