Stulbinama: negalia nesutrukdė laimėti grožio konkursą

Nicole Kelly / Kadras iš vaizdo įšrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-15 11:10
Gimusi be dalies kairės rankos Nicole Kelly visą savo gyvenimą bandė kovoti su šia savo negalia: ji išmoko žaisti beisbolą, šokti ir netgi nardyti.

23-ejų mergina pademonstravo, kad jos negalia ne tik netrukdo jai užsiimti sportine veikla, bet ir dalyvauti grožio konkurse – 2013 metais ji buvo karūnuota Misis Ajova. Mados industrija Nicole susižavėjo jau seniai, dėl savo išvaizdos ir lieknos figūros ji dažnai buvo kviečiama dalyvauti įvairiose fotosesijose, kurios įkvėpė vėliau sudalyvauti ir grožio konkurse. Nors savo laimės žvaigžde N. Kelly iš pradžių ir netikėjo, jai vis dėlto pavyko įveikti visus konkurso etapus ir tapti Misis Ajova.

„Konkurse aš dalyvavau ne todėl, kad atrodau kitaip nei kitos merginos, bet todėl, jog esu pakankamai inteligentiška ir gabi, kad galėčiau tapti ir būti Misis Amerika. Aš didžiuojuosi, kad galiu atstovauti visoms kitaip atrodančioms merginoms, tačiau manau, kad svarbiausia yra požiūris ir nusiteikimas“, – po konkurso tuomet sakė 23-ejų gražuolė.

Ajovos valstijoje gyvenanti mergina tikina, kad ji niekuomet neleido savo negaliai trukdyti jai užsiimti dominančia veikla, niekuomet neieškojo pasiteisinimų ir nebandė atkalbėti savęs vien dėl fizinio trūkumo atsisakyti savo svajonių.

Tiesa, sudalyvavusi grožio konkurse Nicole Kelly sulaukė ir ne itin teigiamų atsiliepimų, tačiau, anot merginos, net ir jie nekliudo jai siekti savo svajonių, o visi neigiami komentarai tik dar labiau įrodė, kad reikia palaikyti negalią turinčius žmones.

Nors Misis Amerika konkurso Nicole Kelly ir nelaimėjo, tai jos per daug nenuvylė. Didžioji scena ir žmonių žvilgsniai Nicolei jau nesvetimi – Nebraskos universitete baigusi režisūrą ir teatro vadybą, ji šiuo metu svajoja savo gyvenimą susieti su teatru, mat jis labiausiai ir padeda išreikšti save.

„Augdama aš vis mokiausi, kaip turėčiau kompensuoti savo negalią ir kaip turėčiau atlaikyti žvilgsnius, kurių sulaukdavau iš visų aplinkinių. Nusprendžiau tai padaryti išsiugdydama tvirtą ir ambicingą asmenybę, kuri niekuomet niekam nesakytų „Ne“. Taigi išbandžiau viską: ir beisbolą, ir nardymą, ir įvairius šokius – nebuvo nieko, ko nebūčiau pabandžiusi. Ir štai per šiuos bandymus atradau savo aistrą – geriausiai aš jaučiuosi teatro pasaulyje, nes ten visiems duodu leidimą į mane žiūrėti“, – pasakojo Nicole Kelly.

Ji24.lt