Studija „Needle“ pristato vasaros kolekciją: elegantiški siluetai ir ryškios spalvos

Mados ženklo „Needle“ kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-04 09:58
Vilnietės Eglė Martinaitytė ir Evelina Abromavičiūtė, Užupyje esančios studijos „Needle“ įkūrėjos, turi tradiciją visada tik pačios pozuoti savo sukurtų kolekcijų fotosesijoms. Šiandien skaitytojoms kūrėjos pristato savo naujausią darbą – gaivios ir žaismingos vasaros kolekcijos fotosesiją.

„Dar nė karto nesulaužėme šios tradicijos – pozuoti savo sukurtų drabužių fotosesijoms. Taip jaučiamės dar labiau priartėjusios prie savo klienčių ir galinčios geriau perteikti pirminę kuriamų daiktų idėją ir formą“, – sako viena iš kūrybinio dueto „Needle“ narių Evelina Abromavičiūtė.

Evelina Abromavičiūtė
Evelina Abromavičiūtė

Kūrybingos vilnietės šiandien pristato gaivią ir žaismingą vasaros kolekciją, kurioje dominuoja laisvi, elegantiški siluetai bei ryškios spalvos. Kolekcijoje vyraujančios klostės tarsi aliuzija į banguojančią jūrą ir vėjo suneštas kopas. Tai sukuria lengvumo, švelnumo ir vidinės laisvės pojūtį. 

Eglė Martinaitytė
Eglė Martinaitytė

Pasak Eglės Martinaitytės, kolekcijos modeliai tinkami tiek vasaros šventėms, tiek verslo susitikimams. „Džiaugiamės galinčios papuošti merginas svarbiausią joms išleistuvių dieną, mamas ir jų dukras per krikštynų šventę. Galime parinkti išskirtinius derinius nuotakoms ir geriausioms jų draugėms“, – pastebi E. Martinaitytė.

Temos:

Mada Stilius

Naujausi straipsniai