Studentavimo laikais princo Williamo būsimai žmonai dovanotas žiedas – dovana su paslėpta užuomina

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kol dauguma mūsų savo papuošalų dėžutėse saugo niekučius iš sendaikčių parduotuvės, draugių dovanotus papuošalus ir iškilmėms skirtus aksesuarus – Kembridžo hercogienė Catherine turi didžiulę juvelyrinių dirbinių kolekciją. Joje puikuojasi vienas ypatingas žiedas. Princo Williamo dar universiteto laikais jai dovanotas žiedas.

Kaip ir dauguma savo moterį mylinčių vyrų, sosto įpėdinis Catherine stebina maloniomis dovanomis, turinčiomis nemažą kainą.

Pavyzdžiui, po princo Georgo gimimo moteris buvo pastebėta su nauju žiedeliu. Deimantais puoštas papuošalas, kaip įtariame, buvo Williamo dovana ištvėrus gimdymo skausmus ir padovanojus jam sūnų.

Princas Williamas su žmona Catherine apsilankė Didžiosios Britanijos ambasadoje Paryžiuje

Tačiau nepaisant prabangių aksesuarų, Catherinos papuošalų dėžutėje galima rasti ir vieną, didžiulę prasmę turintį ir prisiminimus grąžinantį žiedą.

Karališkoji pora

Tuo metu ji Buvo Kate Middleton, meno istorijos studentė. Santykių pradžioje princas Williamas mylimajai padovanojo žiedą, pagamintą iš perlų (jo gimimo akmens) ir granatų (Catherinine gimimo akmens).

Kembridžo kunigaikštienė Catherine

Vėliau Catherinai būsimas vyras įteikė deimantais puoštus ir kitus, safyrais padabintus auskarus, kad ji turėtų, ką derinti prie sužadėtuvių žiedo. Padovanojo begalę prabangių smulkmenų.

Tačiau, pati pirmoji dovana ypatinga tuo, jog simbolizuoja princo meilę ir atidumą. Jo pastangas ir džentelmeniškumą. Williamo norą išsiskirti ir būti originaliu.

35-ąjį gimtadienį švenčianti Kembridžo hercogienė Catherine (42 nuotr.)
+36
Kembridžo kunigaikštienės Catherine vizitas pradinėje mokykloje (7 nuotr.)
+1
Kembridžo kunigaikštienė Catherine žavi savo grakštumu (16 nuotr.)
+10

Skaitykite daugiau