Stuburo slankstelį susilaužiusi Dileta Meškaitė-Kisielienė pasirodė scenoje

Ketvirtosios „Eurovizijos" laidos akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Stuburo slankstelį susilaužiusi dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė sugrįžo į sceną. Tris mėnesius intensyviai gydžiusis atlikėja kartu su grupe „Queens of roses“ susikovė nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Šeštadienį „Eurovizijos“ gerbėjai pamatys jau ketvirtąją nacionalinės atrankos laidą. Transliacijos metu savo eurovizinę dainą „Fisherman“ pristatys ir merginų grupė „Queens of roses“.

Savo pasirodymą eurovizinėje scenoje „Queens of roses“ nufilmavo dar antradienį. Prieš prisistatydamos žiūrovams grupės merginos neslėpė jaudulio, o viena iš jų – grupės lyderė Dileta Meškaitė-Kisielienė – 15min sakė tiesiog tirtanti iš baimės. Būta ko bijoti: juk į sceną ji lipo pirmąkart nuo tada, kai susilaužė stuburo slankstelį.

15min primena, kad stuburo slankstelis D.Meškaitei-Kisielienei lūžo per Heloviną, kai dainininkė nukrito nuo laiptų. Tris mėnesius dainininkė gydėsi ir scenoje nesirodė.

O antradienį į ją grįžo tam, kad susikautų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. „Queens of roses“ čia dalyvauja su daina „Fisherman“ ir paruošė blizgų, efektingą numerį. Diletai jis tapo iššūkiu.

„Queens of Roses" / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mano suknelė, kurią vilkiu atrankos scenoje, yra atvira. Todėl negaliu segėti langetės. Maža to, scenoje ne tik stoviu, bet dar ir šoku. Šokti reikėjo ir pasimokyti... Jausmelis keistokas. Man šiuo metu negalima sportuoti, daug judėti. Esu labai atpratusi nuo fizinio krūvio. Iš esmės aš scenoje minimaliai palinguoju, bet jausmas ne koks – tempia, maudžia nugarą... Aišku, viskas normalu. Juk nelaimė įvyko vos prieš porą mėnesių“, – 15min sakė ji.

Prieš pasirodymą ji save drąsino: „Iki atrankos man viskas klostėsi labai sudėtingai. Dabar reikia pamiršti visas bėdas. Noriu sukaupti visas jėgas ir padaryti viską taip gerai, kaip tik šią akimirką galiu. Maksimaliai.“

Padrąsinti į TV studiją atskubėjo ir dainininkės vyras Donatas Kisielius. „Net nebuvo minties, kad vyras galėtų neateiti paklausyti. Mes tikrai nesitarėme – ir taip buvo aišku, kad ateis palaikyti. Juk man čia tikrai baisu, nedrąsu. Kai stoviu scenoje, nė neieškodama akimis jį randu. Pamačius jį pasidaro ramu“, – kalbėjo Dileta.

Ketvirtojoje „Eurovizijos" atrankos laidoje – paskutinieji dalyvių prisistatymai (64 nuotr.)
+58
„Queens of Roses“ eurovizinė fotosesija (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau