Striptizo žvaigždės atvyksta į Lietuvą – žada nevaldomas aistras

„California dreams“ / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 11:02
Vasario mėnesį Lietuvoje sprogs seksualumo bomba – atvyksta striptizo šokėjų grupė „California dreams“. Svečiai iš Čekijos žada nepamirštamą šou. Jame susipins nuotaikinga muzika, choreografija ir nevaldomos aistros. Taip pat netrūks humoro elementų, šokėjų krečiamų pokštų.

„California dreams“ įkūrėjas – striptizo pasaulyje garsus šokėjas, pasivadinęs slapyvardžiu Diesel. Jis keletą metų gyveno Los Andžele, kur šoko garsioje vyrų striptizo grupėje „The Hollywood Men“. Šie Holivude pasirodymus rengiantys raumeningi šokėjai Amerikoje yra tikros žvaigždės. Pasisėmęs neįkainojamos patirties, šokėjas grįžo į Europą. Prahoje jis subūrė „California dreams“ šokėjų grupę, kuri jau ne pirmą kartą pasirodys Lietuvoje.

Renginio organizatoriai pastebi, kad lietuvės tampa vis drąsesnės. Į striptizo šou ateina ne tik draugių kompanijos, bet ir mamos su dukromis, bendradarbės. Žinoma, populiariausia yra švęsti mergvakarį tokiame striptizo renginyje.

Kartu su svečiais iš Čekijos scenoje pasirodys ir striptizo pasaulio pažiba. Moterų aistras įplieks striptizo šokėjas iš Prancūzijos – Kenzo. Jis jau du kartus yra laimėjęs pasaulinį vyrų erotinių šokių čempionatą.

„California dreams“ ir Kenzo pasirodymus surengs net trijuose šalies miestuose – Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

„Labai smagu, kad striptizo šou Lietuvoje sulaukia didelio susidomėjimo. Moterys tokiuose renginiuose atsipalaiduoja, pamiršta darbo, namų rūpesčius. Pakviestos šokėjų, jos drąsiai lipa į sceną ir įsilieja į striptizo pasirodymą. Atsiranda tokių drąsių žiūrovių, kurios scenoje pasirodo ne prasčiau nei patys šokėjai. Įsijaučia į numerį, savimi pasitiki, pasiduoda šokėjų skleidžiamai aistrai. O jei dar viską nufilmuoja prie staliuko sėdinčios draugės, atsiminimai lieka visam gyvenimui“, – pasakoja renginio organizatoriai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai