Striptizo klube dirbęs Jurijus Smoriginas rėžė Jolantai Leonavičiūtei: „Dabar man už dyką jūsų neįkištų“

Jurijus Smoriginas ir Jolanta Leonavičiūtė / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jurijus Smoriginas žodžių nevynioja į vatą: anot jo, su amžiumi skiriasi vyrų skonis ir dabar jam niekas net už dyką neįsiūlytų seksualiosios Jolantos Leonavičiūtės.

„Man dabar už dyką jūsų neįkištų. Štai aš dabar nusirengčiau ir pamatyčiau savo tragišką kūną... Tikrai pagalvočiau: kaip aš dabar išdrįsčiau prigulti prie jūsų“, – laidoje „KK2 penktadienis“ šmaikštaus J.Smoriginas.

Laidos dalyviai šįkart diskutavo, ar „pole dance“ šokiai yra tas pats, kas ir striptizas. Anot Alinos Šuniokaitės-Smailienės, šokių studijos „Pole dance Klaipėda“ vadovės, vis daugiau žmonių šį šokį laiko sporto šaka, bet ne striptizu – tai skirtingi dalykai.

Laidoje dalyvausianti ir neįtikėtinus šokius demonstruosianti tarptautinių „pole dance“ konkursų čempionė Julija Bozina „pole dance“ šokiais užsiima jau 8 metus. Mergina anksčiau praktikavo sportinę akrobatiką, tačiau šis sportas jai nebuvo toks įdomus, todėl teko ieškoti kažko naujo. 

„Vieną kartą tiesiog pamačiau stulpą, paliečiau jį ir supratau, kad man tai labai patinka. Sunku paaiškinti, kaip tai atsitiko“, – LNK laidoje kalbėjo J.Buzina.

Jurijus Smoriginas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pašnekovė sakė, kad norint tapti šio sporto žvaigžde, treniruotis tenka daug: „Pradžioje treniruodavausi po kelis kartus per savaitę, bet dabar galiu treniruotis ir visą dieną. Tai tikrai nėra taip lengva“, – kalbės J.Bozina.

Jurijus Smoriginas, kalbėdamas apie šokius aplink stulpą, sakys, kad tai yra didelis menas ir net jam pačiam yra tekę dirbti striptizo klube: „Aš esu dirbęs striptizo klube, buvau choreografas. Striptizas – labai didelis menas, norint jį padaryti skoningai ir negašliai, ir kaip labai gražiai daro mano užauginta karta, Jolanta Leonavičiūtė. Ji labai seksuali, tam tikras simbolis Lietuvoje ir reikia jai pavydėti“.

J.Smoriginas taip pat mano, kad Sovietų Sąjungos laikais užaugę žmonės turėjo daug fantazijos: „Tarybinė karta fantazijos daugiau turėjo, nes tai buvo uždraustas vaisius, todėl mes prisigalvodavome daugiau seksualių fantazijų tarp eilučių, o dabar viskas galima. O kai viskas galima – nieko nesugalvoji.“

Jolanta Leonavičiūtė, Indrė Burlinskaitė ir kitos žinomos moterys taip pat kalbėjo apie sportą ir jo naudą.

J.Leonavičiūtė mano, kad moterys sportuoti turi dėl savęs, o ne dėl vyrų: „Vieniems vyrams patinka plonesnės, sportiškesnės, kitiems storesnės. Taip kad čia visiems neįtiksi, jeigu žmogus visiškai nesportuoja, organizmas darosi silpnesnis ir oda glemba ir raumenukai nuvysta. Ir atrodo mergina jauna ir graži, o apsirengia bikini ir būna baisu žiūrėti – ir pilvukas atsikišęs.“

Jurijus Smoriginas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau