Streso išsekintą Amber Heard darosi sunku atpažinti

Amber Heard sunku atpažinti / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktyviai Holivudo juostose besifilmuojanti Amber Heard baigia išsekti. Paparacai užfiksavo aktorę išeinančią iš draugų namų – gražuolė Amber visai nepriminė savęs.

Jos plaukai buvo visiškai susivėlę, o palaidinė išdarkyta. Užsienio žiniasklaidoje spėliojama, kad šiaip jau kruopščiai save prižiūrinti Amber galėjo būti apsvaigusi.

Amber Heard / Vida Press nuotr.

Pastarieji metai aktorei nebuvo lengvi. Nors jos karjera klostosi geriau nei bet kada anksčiau, asmeniniame gyvenime ją lydi vien nesėkmės.

Su sutuoktiniu Johnny Deppu ji išsiskyrė triukšmingai. Skyrybų prašymą Amber pateikė kartu su kaltinimais smurtu. Savo kaltinimus moteris pagrindė šiurpą keliančiomis nuotraukomis.

Po skyrybų jai atiteko 7 mln. JAV dolerių. Tiesa, A.Heard pasielgė kilniai ir visus gautus pinigus paaukojo ne pelno siekiančiai organizacijai ACLU (Amerikos piliečių laisvės sąjunga) ir vienai Los Andželo vaikų ligoninei.

Vėliau Amber trumpam buvo atradusi ramybę „Teslos“ įkūrėjo Elono Musko glėbyje. Jųdviejų santykiai nutrūko prieš du mėnesius. Per tą laiką Amber buvo pastebėta kartu su kaskadininkais Kelly McNaughtu ir Mana Hira Davisu.

Amber Heard ir Elonas Muskas / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau