Strateginio žaidimo turnyre sužibėjo R. Mackevičiaus sūnus: „Tokia veikla stiprina tarpusavio ryšį”

žaidimo „Bakugan“ turnyras/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-06 17:02
Savaitgalį, viename Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centre įvyko žaidimo „Bakugan“ turnyras. Jame susitiko šio strateginio žaidimo gerbėjai ir tie, kurie norėjo susipažinti su pasaulyje itin populiariu žaidimu. Tarp jų buvo galima išvysti ir TV laidų vedėją Rolandą Mackevičių su sūnumi Motiejumi. Žinoma šeima viena pirmųjų išbandė šį žaidimą, o vėliau savo įgūdžius demonstravo renginyje.

R. Mackevičius pasakojo, kad įvairūs stalo žaidimai jo šeimoje yra itin mėgstami. Ypač patinka akyvesnės veiklos reikalaujantys, kur galima pajudėti ir yra veiksmo. R. Mackevičius prisiminė, kad kraustydamasis į naujus namus, kartu su Motiejumi iš dėžių gamino tanką, konstravo slėptuvę. „Bet koks laikas, praleidžiamas kartu, suartina tėvą ir sūnų, stiprina tarpusavio ryšį. O ypač, jei tas laikas praleidžiamas įdomiai. Tam labai tinka įtraukiantys stalo žaidimai”, – įsitikinęs R. Mackevičius.

Su „Bakugan“ žaislų serija galima susipažinti ir žiūrint milijonus vaikų sužavėjusį animacinį filmą „Bakugan kovos planeta“. Šis žaidimas yra skirtas tiek mergaitėms, tiek berniukams. Jame naudojamos sferinės, spyruoklinės miniatiūrinės figūros. Jos vaizduoja Bakuganą, kuris iššoka tuo atveju, jei Bakuganas pataiko ant specialios savo kortelės – metalinių vartelių.

Renginyje kalbintas R. Mackevičius pasakojo, kad šis žaidimas, vos atsiradęs šeimos namuose, tapo vienu mėgstamiausių. Rolandas džiaugėsi, kad įdomus laisvalaikio būdas žavi labai daug vaikų ir jaunimo.

„Mačiau, kaip užsivedę renginio dalyviai žaidė „Bakugan“. Suprantu juos, žaidimas iš tiesų labai azartiškas. Aš ir Motiejus sužaidėme kelias atskiras partijas. Namuose Motiejui šis žaidimas sekėsi geriau nei man. Todėl nieko keisto, kad kovodamas su kitu vaiku, jis vėl tapo nugalėtoju. O aš pralaimėjau prieš turnyre dalyvavusį vaikiną. Matyt, pritrūko treniruočių namuose. Tapęs nugalėtoju Motiejus jautėsi puikiai. Jis įpratęs nugalėti tėtį“, – pasakojo R. Mackevičius.

„Tiek Rolandas, tiek Motiejus yra labai energingi, nenustygstantys vietoje. Pamanėme, kad jiems patiks leidžiant laiką drauge, pakovoti vienas prieš vieną, žaidimas juos įtrauks. Renginyje pamatėme, kad tikrai neklydome. Žaidžiant žaidimą virė aistros, tačiau, kaip paaiškėjo, svarbiausia yra daug treniruotis. Tą parodė Motiejaus ir Rolando pavyzdys“, – kalbėjo turnyro sumanytojai.