Storule išvadinta Beyonce erzina internautus tyčia išryškindama nėščiosios pilvą

Beyonce ir Jay Z šeimos Velykos / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Popmuzikos žvaigždė Beyonce (35) pribloškė pasaulį pačiu keisčiausiu būdu – internautai negali atsistebėti, kad dainininkė pastaraisiais mėnesiais priaugo daug svorio. Be to, ji netgi drįsta rodytis viešumoje šitaip atrodydama!

Internetas ūžia nuo dainininkę smerkiančių komentarų. Ir tik nedaugeliui rūpi tai, kad Beyonce laukiasi. DVYNUKŲ.

Regis, Beyonce nėštumas padalijo internautus į dvi stovyklas. Vieni koneveikia dainininkę dėl priaugtų kilogramų, o kiti bando jiems grąžinti sveiką protą paaiškindami, kad taip jau būna, kai moteris yra nėščia. Prie šio chaoso prisidėjo ir žiniasklaida, prie Beyonce nuotraukų prirašydama, jog ši yra stipriai nėščia. Lyg būtų galima būti tik šiek tiek nėščiai.

Beyonce / Vida Press nuotr.

Būtų neteisinga sakyti, kad Beyonce į tokias kalbas nekreipia dėmesio. Ji kreipia, tačiau ne sielvartaudama dėl įžeidinėjimų, o erzindama tuos, kuriuos jos apvalumai pykdo.

20 „Grammy“ apdovanojimų pelniusi Beyonce aktyviai pradėjo dalytis nuotraukomis, kuriose pabrėžia savo augantį pilvuką. Dainininkė nesistengia maskuoti kintančių kūno formų, ji siekia parodyti, kad ir nėščia moteris gali būti žavi bei seksuali.

Velykos Beyonce namuose (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau