Stipru: 15-metė paauglė iškelia 200 kg svorį

Rebekah Tiler – stipriausia Didžiosios Britanijos moksleivė / Kadras iš vaizdo įšrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-02 15:51
Susipažinkite su Rebekah Tiler – stipriausia Didžiosios Britanijos moksleive. Būdama vos 15-kos metų, Rebekah yra pagerinusi jau daugiau kaip 200 svorio kilnojimo rekordų.

Svorių kilnojimu jau nuo pat 12-kos metų besidominti mergina savo pasiekimais gerokai lenkia dvigubai už ją vyresnius sportininkus, rašo The Daily Mail.

Praėjusiais metais Rebekah pelnė aukso medalį už rekordinį pasirodymą Europos jaunųjų sunkiaatlečių čempionate. Lietuvoje (Klaipėdoje) vykusiose varžybose Rebekah tapo stipriausia paaugle Europoje. Rebekah visiškai lengvai pirmajame etape iškėlė 82 kg svarmenį ir tapo konkurso lydere, antrame etape mergina pakėlė 108 kg svarmenį. Bendrai šiame konkurse Rebekah iškėlė 190 kg siekiančius svarmenis.

Savo stiprybę Rebekah pademonstravo ir šiais metais – Didžiojoje Britanijoje vykusiose varžybose iš viso ji iškėlė net 205 kg sveriantį svarmenį.

„Kilnoti svarmenis pradėjau nuo 12-kos metų, tuomet buvau sprinterė ir tai buvo mano treniruočių dalis. Mano treneris iš pradžių net negalėjo patikėti, kokia aš stipri, būtent jis vėliau mane ir padrąsino užsiimti sunkiąja atletika. Iš pradžių aš kilnojau maždaug 40 kg svarmenis, tačiau jau tuomet lenkdavau savo bendraamžius berniukus. Išties pamėgau varžytis ir nusprendžiau, kad būtent svorių kilnojimas ir yra mano pašaukimas“, – pasakojo Rebekah.

Paauglės motina Emma tinklalapiui atskleidė, kad jos dukra nepaprastai stipri buvo jau nuo pat vaikystės: „Rebekah vaikščioti pradėjo gerokai anksčiau nei kiti vaikai ir jau nuo pat vaikystės kilnodavo tėčio svarmenis. Vis dėlto jos stiprybė atsiskleidė tada, kai ji pradėjo bėgioti ir kai jos treneris pastebėjo, kokį svorį ji sugeba pakelti.“

Rebekah sporto salėje kasdien  praleidžia mažiausiai 2 valandas ir griežtai laikosi sveikos mitybos režimo. Ateityje paauglė svajoja tapti olimpine čempione. Nors ji išsikėlusi ganėtinai aukštus tikslus, Rebekah vis dėlto tikina, kad jai artima ir paaugliams įprasta veikla. Laisvą nuo sporto laiką mergina mielai leidžia su draugais, kartu su jais eidama žaisti boulingo ar tiesiog suvalgyti picos.

Sportininkė neslepia, kad jos stiprybe dažnai naudojasi ir draugai ar bendraklasiai: „Jei mokykloje prireikia pakelti kokią sunkią kėdę ar stalą, visi nuolat kreipiasi į mane, o draugams aš visuomet padedu panešti sunkesnius krepšius. Mokyklos berniukai išties dažnai siūlo man rankos lenkimo varžybas, smagiausia tai, kad aš visuomet jas laimiu!“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai