Stipriausi lietuviško dizaino ženklai savaitgalį įsikurs Kaune

Kalėdinė POP UP mugė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 16:03
Kalėdų dovanas draugams ir artimiesiems rinkti ne paskutinę minutę, o neskubant bei mėgaujantis procesu – būtent šis planas daugeliui mūsų kasmet tampa didžiausiu kalėdiniu noru, kurį išpildyti pasiseka ne visada. Šį savaitgalį Kaune įsikuriantys aktualiausi lietuviško dizaino atstovai siūlo aplankyti Kalėdų Pop Up erdvę ir žiemos šventėms ruoštis ramiai, mėgaujantis gyvu bendravimu su dizaineriais bei renkantis kokybiškas, universalias dovanas.

Kalbėdami apie Kalėdų Pop Up renginį organizatoriai pabrėžia ne tik kokybės svarbą ar pristatomų dizaino objektų funkcionalumą, bet ir skirtingus poreikius patenkinantį asortimentą.

„Organizuojamų Kalėdų Pop Up renginių akcentas - išskirtinė dizaino kokybė. Nors po vienu stogu susiburiančių dizaino ženklų asortimentas tikrai labai įvairus - nuo šokolado iki deimantais inkrustuotų papuošalų - visus produktus vienija aukšta kokybė. Dėl šios priežasties renginio erdvėje galima nesunkiai atrasti skirtingus draugų ir artimųjų poreikius patenkinančius dizaino objektus“, – teigia viena iš organizatorių Erika Paulė.

Popup.lt komandos organizuojami renginiai tradicinių kalėdinių mugių neprimena dėl sukuriamos atmosferos bei galimybės renginio metu išbandyti naujas veiklas.

Kalėdinė POP UP mugė
Kalėdinė POP UP mugė

„Kaune savaitgalį vyksiančio Kalėdų Pop Up erdvė skirta ne tik apsipirkti, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį, jaučiant kalėdinę nuotaiką. Renginio metu bus galima gyvai išvysti kaip kuriami vainikai bei gauti patarimų, kaip naudojant pušies šakas pasipuošti namus kalėdoms. Unikalius skonius mėgstantys svečiai galės išbandyti neįprastą miežių kavą ir susipažinti su šio gėrimo ruošimo specifika. Taip pat renginio svečiai išvys baldų instaliaciją bei turės galimybę aplankyti M. Žilinsko galerijoje eksponuojamą parodą. Kalėdų Pop Up erdvėje tikrai galima paleisti net ir visą dieną“, – pasakoja popup.lt komandos narė Ieva Marija Andrulytė.

Savo darbus Kaune pristatyts tokie drabužių dizaino ženklai kaip „Zefyras”, Renata Mikailionytė, Lina Andriukonė, „l”, Agnė Gilytė ir kt. Aksesuarus ir juvelyrikos gaminius siūlys „bobriq”, „Faust watches”, „erikahoc”, „Cult”, Vilma Statkuvienė ir kt. Interjero, gyvenimo būdo atributus kvies apžiūrėti „Kriste Stan”, „Smells like spells”, „Minimalistas”, „Vinvytis” ir kt. Grožio industrijos gerbėjus nustebins „Didier Lab”, „Lecler” ir kt. Gurmanai galės išbandyti „La Naya”, „House of Naive”, „Ach Vegan Chocolate” ir kt. unikalių produktų skonius.

Kalėdų Pop Up įsikurs Kaune šį savaitgalį, gruodžio 8-9 d. M.Žilinsko dailės galerijoje. 

Naujausi straipsniai