Stingo dainų Rygoje klausėsi ir Nelly Furtado

Stingas koncerte Rygoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-30 14:18
Britų dainininkas Stingas – jau pakeliui į Kauną. Paskutinė garsiojo dainininko stotelė prieš pasirodymą „Žalgirio“ arenoje buvo Latvija, kur sekmadienį surengtas koncertas paliko puikų įspūdį publikai. Sausakimšoje Rygos arenoje Stingo gastrolių „Back To Bass“ koncerto klausėsi 12 tūkstančių žiūrovų, tarp kurių buvo ir populiarioji Kanados dainininkė Nelly Furtado.

Labai inteligentiškas ir kupinas staigmenų – taip apie Rygos arenoje surengtą Stingo koncertą kalbėjo į jį susirinkę žiūrovai. Dviejų valandų koncertą baigė net trys bisai – su atlikėju publika vis nenorėjo atsisveikinti. Vakaro metu skambėjo „Desert Rose“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „If I Ever Lose My Faith In You“, „Fragile“ ir daugybė kitų populiariausių per daugiau nei tris karjeros dešimtmečius Stingo sukurtų dainų.

Daugelį jų dainininkas pristatė trumpomis istorijomis, pasakojo apie jų atsiradimo priežastis ir įkvėpimą. Šio koncertų turo nuotaiką geriausiai apibūdinantis žodis – atsipalaidavimas ir spontaniškumas. Jokių solidžių kostiumų ar griežtai sudėliotos programos – marškinėlius vilkintis dainininkas pasirodyme rado vietos virtuoziškoms gitaristo Dominico Millerio ir būgnininko Vinnie Colaiutos improvizacijoms. 

Muzikantai yra paruošę daugybę dainų, tad koncerto programą gali koreguoti pagal klausytojų nuotaiką. Pats Stingas teigia, kad scenoje šių gastrolių metų tiesiog nuostabiai leidžia laiką ir šiek tiek išdykauja, į programą įtraukdamas iš anksto nenumatytų melodijų.

Į Rygą koncerto dieną atvykęs dainininkas apsistojo muzikos žvaigždžių pamėgtame penkių žvaigždučių viešbutyje „Bergs“. Koncerte jis sulaukė netikėtos viešnios – pasiklausyti Stingo Rygoje užsuko garsi atlikėja Nelly Furtado.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu Jūrmaloje viešinti atlikėja prieš koncertą atvyko į areną, kur šiltai bendravo su Stingu. Ar šis susitikimas virs bendradarbiavimu – kol kas nežinia. Smalsuolių žvilgsnių vengusi atlikėja reginį stebėjo iš arenos užkulisių ir palinkėjo dainininkui sėkmės paskutiniame gastrolių koncerte, kuris jau rytoj vyks „Žalgirio“ arenoje.

Į Kauną dainininkas atvyks antradienį – arenoje surengs repeticiją ir į sceną žengs be „apšildančių“ atlikėjų pasirodymų. Publikai patariama į tai atkreipti dėmesį ir nevėluoti į koncertą.

Dainininko reikalavimų sąraše – juodos spalvos rankšluosčiai, pageidavimas persirengimo kambariuose matyti daug žaliuojančių augalų. Atskiras repeticijų kambarys bus įrengtas Davidui Sanciousui – su Stingu koncertuojančiam garsiam roko pianistui, kurio biografijoje – koncertai su Bruce'u Springsteenu, Peteriu Gabrieliu ir kitomis žvaigždėmis.

Atlikėjas ir jį lydinti komanda pietaus užkulisiuose – tam bus įrengtas specialus valgomasis. Tarp dainininko reikalavimų – didelis dėmesys ekologijai. Griežtai pabrėžiama, kad visos šiukšlės ir atliekos užkulisiuose turi būti rūšiuojamos.

Stingo kvietimas į koncertą Kaune:

Bilietais į Stingo pasaulinio turo „Back To Bass“ pasirodymą „Žalgirio“ arenoje prekiaujama Ticketpro.lt bei „Bilietų pasaulio“ kasose ir interneto svetainėse.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai