Stingas vasarą grįžta į Lietuvą ir koncertuos Kaune

Koncerto akimirka / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-27 07:32
Garsus britų dainininkas Stingas vėl žada aplankyti Lietuvą. Atlikėjas liepos 31-ąją Kaune surengs savo pasaulinių gastrolių „Back to Bass Tour“ koncertą.

Naujausias atlikėjo turas „Back to Bass Tour“ gerbėjams dovanos visų laikų geriausius jo kūrinius. Vienintelis šių gastrolių pasirodymas mūsų šalyje įvyks liepos 31-ąją didžiausioje koncertų salėje Lietuvoje – Kauno „Žalgirio“ arenoje. Beje, tai bus pirmasis Stingo pasirodymas laikinojoje sostinėje.

Turą „Back to Bass Tour“ Stingas pradėjo praėjusių metų rudenį, šie jo koncertai skirti pažymėti solinės karjeros 25-metį. Naujųjų gastrolių koncertuose skamba visi garsiausi ir labiausiai Stingo gerbėjų pamėgti kūriniai ne tik iš dainininko asmeninio, bet ir grupės „The Police“ repertuaro.

Stingo solinės karjeros 25-mečiui buvo išleista ir puikiai muzikos kritikų įvertinta muzikanto darbų perspektyva – trijų kompaktinių plokštelių ir vieno DVD su anksčiau neviešinta medžiaga iš atlikėjo koncertų rinkinys, pavadintas „Sting: 25 Years“.

Nors Lietuvoje jau esame girdėję Stingą dainuojant jautriai ir lyriškai, šįsyk koncertas turės daugiau roko prieskonio, mat „Back to Bass Tour“ gastrolių metu atlikėjas keliauja su gyva penkių muzikantų grupe. Scenoje kartu su Stingu pasirodys ilgametis jo bendražygis, gitaristas Dominicas Milleris, gitaristas Rufusas Milleris, būgnininkas Vinnie Colaiuta, elektriniu smuiku grojantis Peteris Tickellis ir žavi vokalistė Jo Lawry.

Praėjusių metų spalį 60-metį atšventęs anglų kilmės atlikėjas per karjerą sukūrė daugybę platininių albumų, jo keliasdešimt dainų tapo hitais. Jis pelnė net 16 „Grammy“ statulėlių ir iš viso pasaulyje pardavė per 115 mln. albumų.

Stingo „Back to Bass Tour“ repeticijų ištraukas galite pamatyti paspaudę čia.

Išankstinius bilietus į koncertą nuo vasario 28 d. 10 val. pirmiausia galės įsigyti koncertą organizuojančios kompanijos „BDG Music” klubo nariai. Vieša prekyba bilietais prasidės nuo kovo 1 d. 10 val. ryto visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei www.ticketpro.lt. Pirmieji bilietai kainuos 129 Lt.

15min.lt

Naujausi straipsniai