Stilių diktuoja žvaigždės: rankinė pagal Zodiako ženklą

„Les Petits Joueurs“ rankinės / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-24 20:20
Nebūtina tikėti Zodiako ženklais, kad nuspręstum, kokia esi, kuo norėtum tapti ar kokio partnerio turėtum ieškoti – svarbius sprendimus priimame neskaitydamos horoskopų ar pranašysčių. Tačiau kartais smagu daug negalvojant pasiduoti žvaigždžių lemčiai ir priimti mažyčius (ir ne tokius reikšmingus!) sprendimus, kurie pasaldina gyvenimą. Kodėl nepasirinkus rankinės pagal savo Zodiako ženklą?

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)​

Jūs ištikima ir empatiška asmenybė, kuriai svarbūs kitų jausmai ir pasitikėjimas. Vėžio ženklo moterims puikiai tiktų odinio maišelio formos rankinė, kuri taps puikia kelionių, darbo ir laisvadienių kompanione.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)​

O kad visi būtų tokie džiaugsmingi ir kupini geros nuotaikos kaip Liūtai. Po šiuo ženklu gimusioms moterims labiausiai tiks rankinė, papuošta žaismingomis detalėmis, – ir į pasimatymą, ir maloniam pasivaikščiojimui po parką!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)​

Mergelės vertina organizuotumą, aiškius planus, kurių niekada neleidžia sugriauti pašaliniams. Jei gimėte po šiuo ženklu, jums puikiai tiks aiškios formos, tvirta ir patvari rankinė, tačiau bent jau šiltuoju sezonu siūlome rinktis pastelines ar gaivias spalvas – jos puikiai atspindi švelnią ir jautrią Mergelių sielą...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)​

Sprendimai, sprendimai, sprendimai... Visi žino, kaip nelengva Svarstyklėms apsispręsti, tad ir rankinės paieškos gali užtrukti gana ilgai. Dažnai blaškotės tarp dviejų pasirinkimų – labai aiškios formos mergeliškos rankinės ir paprastesnio modelio rankinuko, kurį galima persimest per petį? Galbūt verta pasirinkti modelį, kuriame dera abu šie pageidavimai?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

Skorpionės nemėgsta jokių įmantrybių ir išlieka paprastos ir atviros nesvarbu, kokie vėjai bepūstų! Bet kurio sezono metu joms puikiai tiks mažas juodas rankinukas, kurį galima persimesti per petį ir žygiuoti dirbti rimtų darbų ar ieškoti naujo nuotykio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šaulėms būdinga nuotykių ieškotojos dvasia ir nuolatinis noras keistis, jos mėgsta būti pasiruošusios bet kokiai netikėtai situacijai. Išbandykite itališkos odos kuprinę, kurią galima nešioti ant vieno peties.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Ožiaragiai vertina tradicijas, todėl šio ženklo moterų rankinė privalo atrodyti klasiška ir elegantiška. Verta pamąstyti apie šilto, bet neutralaus atspalvio rankinę, kuri derėtų prie įvairių aprangos stilių, tačiau nebūtų rėksminga ir laužanti kanonus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Jūsų švelni, svajokliška siela netoleruoja itin ekstravagantiškų ir keistų stiliaus sprendimų, tad geriausia įsigyti rankinę, kurios spalva ramintų ir neerzintų svarbių susitikimų metu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys, jūs gimėte būti prie vandens ir leisti laiką gamtos apsuptyje, o kol vasara nesibaigė, vertėtų nusipirkti paplūdimio rankinę. Visai gali būti, kad jau kuris laikas apie tokią svarstote, tad dabar pats metas save palepinti!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo moteris niekada neleis sau būti paskutine ir ryžtingai sieks užsibrėžtų tikslų, energija ir tvirta nuomonė – tai savybės, kurias tavyje labiausiai vertina aplinkiniai. Taigi, griežtų formų ir sodrios (tarkime, levandų) spalvos rankinė turėtų būti tavo pirmas pasirinkimas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jaučiams labai rūpi visus darbus atlikti kokybiškai, jiems labai svarbu ir praktiškumas – ir tai ne tik profesiniai jų būdo bruožai, bet ir požiūris į visas kitas gyvenimo sritis. Jaučio ženklo moterims idealiai tiks švelnios rusvos spalvos odinio maišelio formos rankinė platesnėmis rankenomis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Moterys, gimusios po Dvynių ženklu, tarsi turi dvi puses – kartais nori kažko labai paprasto, be jokių įmantrybių, o kartais – ekstremalių pokyčių ir detalių. Pats geriausias pasirinkimas – rasti viduriuką tarp šių dviejų ekstremumų. Dėl to siūlome rinktis odinį rankinuką, kuris neturi labai aiškios, apibrėžtos formos, tačiau yra ryškios (tarkime, koralinės ar geltonos) spalvos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai