Stilistų konkurso dalyviai makiažą ir šukuosenas derins prie Juozo Statkevičiaus kurtų drabužių

Konkurso „Fashion Vilnius STYLE“ dalyviai gavo kūrybines užduotis / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 16:51
Prestižinio konkurso „Fashion Vilnius STYLE“ dalyviai – 9 Lietuvos įvaizdžio profesionalų komandos – trečiadienį ištraukė burtus, kokias užduotis joms teks atlikti mados festivalio „Fashion Vilnius“ metu. Užduotimis tapo deriniai su Juozo Statkevičiaus kurtais drabužiais, kuriuos šiam konkursui komplektavo stilistai Asta Valentaitė ir Joringis Šatas.

Visoms konkurse dalyvausiančioms komandoms buvo suteikta galimybė susipažinti su individualiomis užduotimis, kurias vienija bendra tema  – vakarinės aprangos įvaizdis, tinkantis žvaigždei ant raudonojo kilimo (angl. red carpet).

TAIP PAT SKAITYKITE: Sostinėje debiutuos mados festivalis „Fashion Vilnius“

Artėjant šventiniam šaltojo sezono vakarėlių ir švenčių maratonui, vakarinis stilius yra viena iš pagrindinių aktualijų.

„Artėjant šventiniam šaltojo sezono vakarėlių ir švenčių maratonui, vakarinis stilius yra viena iš pagrindinių aktualijų, todėl šiam konkursui suformuluota tema sugalvota neatsitiktinai. Juo labiau, kad tai tema, aktualiausia grožio profesionalams, būtent šventiniu laikotarpiu“, – teigė Lietuvos grožio profesionalų asociacijos, iniciavusios konkursą, prezidentė Karolina Taraškevič.

Konkurso „Fashion Vilnius STYLE“ dalyviai gavo kūrybines užduotis
Konkurso „Fashion Vilnius STYLE“ dalyviai gavo kūrybines užduotis

Konkurso dalyviams, komandoms iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių, akcentuota, kad jų sukurti įvaizdžiai – makiažas ir plaukų stilius – turi atitikti šių metų rudens ir žiemos sezono tendencijas. Taip pat svarbu, kad įvaizdžio profesionalai jaustų, kaip teisingai išryškinti gražiausius modelio išvaizdos bruožus, o ne dirbtinai juos perkurtų. Be to, bus vertinamas ne tik plaukų stilius ir makiažas, tačiau ir gebėjimas papildyti, o ne užgožti aprangą itin ryškiais ar pernelyg avangardiškais spredimais.

„Siekiame, kad grožio profesionalai šio konkurso metu pademonstruotų savo profesionalumą, kuris susideda ir iš atlikimo technikos, ir iš bendro stiliaus pajutimo. „Lady Gagos“ stiliaus sprendimai, kaip mes juos vadiname, šiuo atveju nebūtinai gali būti teisingai suprasti“, – sakė K. Taraškevič.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 mados tendencijos, rudenį nuo podiumo žengiančios į gatves

Grožio industrijos profesionalų konkursas vyks didžiausio Vilniuje mados festivalio „Fashion Vilnius“, vyksiančio rugsėjo 11-13 d., metu.  Profesionalų komandų darbą bus galima stebėti rugsėjo 12 dieną nuo 14 iki 17.30 val., Vilniaus rotušėje, grožio inovacijų parodoje „Fashion Vilnius EXPO“ arba tiesioginės transliacijos metu.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai