Stilistės Viktorijos Šaulytės talismanų kolekciją papildė nauja svarbi detalė

YCHO fotosesija su Viktorija Šaulyte / Liusjeno Kulbio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-15 12:20
„Su manimi kasdien yra pakabukas, padovanotas Juliaus. Net jei jis nekaba man ant kaklo, visada jį turiu rankinėje. Tai tarsi mano talismanas“, – sakė žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, pasakodama apie savo mylimojo jai gimtadienio proga įteiktą subtilų angeliuką iš perlų bei sidabro.
Mažylį kovotojas Julius Mocka savo išrinktajai nupirko grįždamas į Lietuvą po varžybų Kinijoje. Tuomet vaikinas patikino, jog įsigytasis angeliukas labai primena Viktoriją.
Stilistė talismanu vadina ir pačios vienoje Vilniaus parduotuvėje aptiktą pakabuką -vienaragį. Rožinė spalva ir šios mistinės būtybės yra didžiulė V. Šaulytės aistra.
„Juo pasipuošiu, kai noriu sulaukti rožinio įkvėpimo!“, – patikino pašnekovė.

YCHO fotosesija su Viktorija Šaulyte / Liusjeno Kulbio nuotr.
YCHO fotosesija su Viktorija Šaulyte / Liusjeno Kulbio nuotr.

Savo sėkmės simboliu ji vadina ir kavą, kuri yra kasdieninė palydovė.

„Galbūt talismanams galios suteikia tik mūsų pačių susikurta simbolika, bet jeigu viskas vyksta taip, kaip nori, tad kodėl jai netikėti?“, – nuoširdžiai svarstė V. Šaulytė.

Ji neseniai įsigijo dar vieną talismaną, netikėtai atrastą per lietuvių kūrėjų prekės ženklo YCHO fotosesiją. Tuomet V. Šaulytei teko įsiamžinti dešimtyje nuotraukų vilkint naujos rudens kolekcijos megztinius bei prie jų derinant skirtingų spalvų rankines ir kuprines. Tarp gausybės iš kokybiškos, spalvingos itališkos odos sukurtų grožybių stilistė negalėjo nepastebėti aksesuaru ir talismanu vadinamos mažytės rankinės, skirtos būtiniausiems daiktams susidėti.

YCHO fotosesija su Viktorija Šaulyte / Liusjeno Kulbio nuotr.
YCHO fotosesija su Viktorija Šaulyte / Liusjeno Kulbio nuotr.
„Mane kaip tik dabar buvo užklupęs toks etapas – pasiimdama su savimi vis kitą rankinę, į ją kažkodėl ne kartą pamiršau įsidėti piniginę! Ir juokinga, ir nepatogu, kai susitikime apsižiūriu neturinti su savimi nė vieno euro! Tad, mažutis daikčiukas, kuriame gali turėti telefoną, banko kortelę ir grynųjų, galėtų tapti daugelio talismanu“, – sakė V. Šaulytė.

„Važiavome į odos parodą Italijoje, Milane, atsirinkome mūsų gaminiams tinkančias odas. Spalvų gama labai plati – nuo juodos iki oranžinės ar ryškiai žalios. Atnaujinome kuprinių modelius, nes tai viena iš populiariausių YCHO prekių. Papildėme kolekciją naujais gaminiais, mažomis rankinėmis, tai lyg mažas talismanas, galima nešioti ant kaklo, peties ar ant diržo“, – sakė YCHO kūrėjos.

Naujausi straipsniai