Stilistės Viktorijos Šaulytės patarimai, kaip prailginti vasarą

Stilistės Viktorijos Šaulytės drabužių deriniai / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 14:57
Žinoma stilistė Viktorija Šaulytė neslepia – be mados ji negalėtų gyventi. Stilistų dueto „ŠaŠa“ įkūrėja rengia populiarias televizijos laidų žvaigždes,  o jos klientės – moterys, kurioms apsipirkinėjant svarbi specialisto nuomonė. Žinoma mergina apsilankė itališkų prekės ženklų „Chic“ parduotuvėje, kur įsigijo drabužių besibaigiančiai vasarai ir ateinančiam rudens sezonui.

Nors iki kalendorinio rudens pradžios liko trys savaitės, V. Šaulytė pataria neskubėti pirkti šiltų rudeninių paltų ar aulinių batų. Stilistė drąsina nebijoti klasikinį stilių derinti su sportiniu.

„Kol dar turime saulėtų, šiltų dienų, nebijokite įsigyti ryškias kelnes ar sijoną, kurį puikiai priderinsite prie klasikinių marškinių ar sportinio džemperio. Taip pat išdrįskite sportinę arba laisvalaikio aprangą derinti su aukštakulniais. Tai šiuo metu yra tikras mados klyksmas“, – pataria stilistė. V. Šaulytė siūlo nepamiršti ir akinių nuo saulės, skarelių, kurias galima rišti po kaklu ir ant galvos, blizgančių kojinių. Būtent mažytės detalės gali tapti įvaizdžio akcentu.

Smalsaujančioms, kas gi bus madinga rudenį, stilistė pataria nesivaikyti tendencijų, o rinktis tai, kas tinka figūrai. Na, o toms, kurioms mados tendencijų išmanymas padeda atnaujinti garderobą, V. Šaulytė siūlo atkreipti dėmesį į klasikinius kostiumėlius, kelius dengiančius batus, kurie vis dar yra mados olimpo viršūnėje. Specialistė rekomenduoja nepamiršti geros kokybės klasikinius marškinių ir palto, „oversized“ megztinių.

Drabužių parduotuvėje „Chic“ galima rasti tik itališkus prekės ženklus: „Imperial“, „Toy G“, „Vanessa Scott“ ir „ViCOLO“. Elegancija, išskirtinumas ir nepriekaištinga kokybė – „Chic“ klientės žino, kad drabužiai net kelis sezonus nepraras savo prekinės išvaizdos. Ši parduotuvė skirta toms moterims, kurios nenori atrodyti nuobodžiai. Jos nebijo klasikinio stiliaus, nes jį paįvairina žaismingomis detalėmis.

PLC „Panorama“ esančioje „Chic“ parduotuvėje apsilankiusią stilistę papirko klasikiniai drabužiai, kuriems išskirtinumo suteikia sportinės, žaismingos detalės. „Svarbiausias dalykas renkantis drabužius yra praktiškumas ir tai, kad juos nebūtų sunku priderinti prie turimo garderobo. Būtent tuo pasižymi „Chic“ asortimentas – jis dera prie įvairių stilių. „Chic“ nerasite nereikalingų daiktų. Parduotuvėje yra nedaug vienetų vienodų drabužių, tad tikrai šeimos šventėje nesutiksite merginos su tokia pat suknele“, – šypsosi V. Šaulytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai