Stilistės Irinos Cybinos rudens įvaizdis: nepamirškite sluoksnių ir naujų atspalvių

Stilistė Irina Cybina su derinuku iš „Tops!“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-10-01 08:33
Rodos, dar visai neseniai mėgavomės vasara, o šiandien už lango jau – margaspalvis ruduo. Kad jis spėjo ne tik ateiti, bet ir gerokai įsibėgėti, primena ne tik spalvotai besidažantys medžių lapai, bet ir besikeičiantis garderobas: aulinukai, striukės, švarkai bei kelnės vėl užkariauja spintas, o gaivias vasaros spalvas keičia jaukūs žemės atspalviai.

„Dabar ruduo man pats gražiausias ir stilingiausias. Ryte, kol dar tik kyla saulė, skubu gerti kavos užsimetusi striukę, o dieną striukę pakeičia švarkas ar tiesiog patogi palaidinė.

Nepamirškite, kad ruduo – puikus metas sluoksniuoti rūbus ir maišyti visų sezonų spintas tarpusavyje. Šio sezono metu visada pirmenybę teikiu šiltai jaukių rudų, pilkų atspalvių paletei“, – sako stilistė Irina Cybina, pasidalijusi vienu iš savo rudeninių įvaizdžių.

Stilistė Irina Cybina su derinuku iš „Tops!“
Stilistė Irina Cybina su derinuku iš „Tops!“

Stilistė jį susikūrė apsilankiusi pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, duris atvėrusiame naujame drabužių ir avalynės salone „Tops!“. Kiekvienas čia ras sau tai, kas labiausiai tinka ir patinka: nuo modernios gatvės mados iki klasikinio stiliaus.

Čia po vienu stogu įsikūrė daugybė pasaulyje pripažintų prekių ženklų: „Love Moschino“, „Polo Ralph Lauren“, „See by Chloé“, „Joseph“, „Calvin Klein“, „Tommy Hilfiger“, „Michael Kors“, „Phillipp Plein“, „Self-Portrait“, „Max & Moi“ ir daugelis kitų.

Nėra abejonės, kad moderniai įrengtame drabužių ir avalynės salone „Tops!“ išsipildys net ir išrankiausiųjų norai!

Kviečiame apsilankyti, – Gedimino pr. 22, Vilnius!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai