Stilistės Gabijos Varnaitės patarimai ieškančioms madingo pūkinio palto

Gabija Varnaitė//MONTON nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-21 16:39
Artėjant lietuviškai žiemai, rankos tarsi pačios spintoje ieško kažko šilto ir minkšto. Centriniu drabužiu tampa pūkinis paltas ar striukė. Dairotės naujos? Stilistė Gabija Varnaitė įsitikino, kad „MONTON“ parduotuvėse šis pageidavimas išpildomas lengvai.

Spalvotos, raštuotos ar vienspalvės, ilgos ar trumpos, oversize ar liemenuotos – užeikite į bet kurią „MONTON“ parduotuvę išsirinkti labiausiai patinkančią.

Jei anksčiau pūkines striukes dėvėdavome tik prie laisvalaikio drabužių, dabar jos įgavo kitokią prasmę – įvairiausių ryškių spalvų striukę drąsiai galite derinti ne tik prie romantiškų suknelių, bet ir prie aukštakulnių batelių ar kaubojiško stiliaus aulinukų. Jei su šiuo viršutiniu drabužiu nenorite atrodyti nuobodžiai, nebijokite eksperimentuoti ir maišyti skirtingų stilių tarpusavyje. 

Žinoma, atšalus orams tučtuojau prisireikia ne tik palto ar stilingos beretės, bet ir šaliko bei pirštinių. Šįmet labai madingos ilgos pirštinės, o šalikas – masyvus. Taigi, pagaliau madinga žvarbiomis žiemos dienomis rengtis šiltai!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai