Stilistė Viktorija Šaulytė tinklaraščio gimtadienį surengė ryte: „Juk viskas prasidėjo nuo puodelio kavos“

Viktorijos Šaulytės tinklaraščio gimtadienis / P. Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-06 11:17
Kovo 6-osios dienos rytas žinomai stilistei Viktorijai Šaulytei prasidėjo labai anksti. „Kėliausi dar naktį, nes jau šeštą valandą pradėjau pirmuosius darbus. Savo bičiulius pakviečiau puodeliui rytinės kavos, o iki mūsų susitikimo turėjau daug ką nuveikti“, – pasakojo V. Šaulytė.

Socialinėje erdvėje aktyviai besireiškianti mergina su šypsena pasakojo, jog šįkart pasimatymą su artimais žmonėmis kavinėje ji surengė ne be priežasties. Prieš metus ji savo mintimis pradėjo dalytis viešojoje erdvėje, o tai puiki priežastis švęsti ir pasidalinti mintimis apie per tą laiką nuveiktus darbus.

„Kurti savo tinklaraštį pradėjau prie kavos puodelio, kepyklėlėje. Rytai prasidėdavo nuo tekstų, minčių, kaip jis turi atrodyti. Pusę metų brandinau idėją. O kai „Vieno kavos puodelio istorija“ tapo reali, įvyko tiek daug šuolių, projektų, susipažinau su daugybe žmonių, kurie tiki bei bendradarbiauja! O svarbiausia – žmonės skaito. Kartais atranda dalelę savęs, – sakė pašnekovė, – Todėl, pasakiau sau, kad švęsiu pirmąjį mano „kūdikio“ gimtadienį! Susitiksiu su visais rytiniam puodeliui kavos.“

Viktorijos Šaulytės tinklaraščio gimtadienis / P. Peleckio nuotr.
Viktorijos Šaulytės tinklaraščio gimtadienis / P. Peleckio nuotr.

V. Šaulytė ne kartą atvirai pasakojo, jog kava yra viena iš svarbiausių jos kūrybinio įkvėpimo priežasčių. Jai svarbu ir tai, kad daugelis įrašų tinklaraštyje atsiranda po susitikimų, pokalbių, patirtų emocijų.

„Labai džiaugiuos, kad rašymas išaugo į susitikimus. Tinklaraščio įkvėpta tęsiau jo pavadinimo galią ir kviečiau puodeliui kavos moteris Šiauliuose ir Klaipėdoje, kovo 14 d. susitinku su jomis Marijampolėje. „Pasimatymų“ metu vyksta įvaizdžio seminarai, kuriuose kalbame apie tai, kokią įtaką mūsų asmenybei daro drabužiai“, – pasakojo tinklaraštininkė, pridurdama, kad ji dažniausiai rašo pagauta įkvėpimo: kartais paskutinio gurkšnio, nerimo, vienos meilės akimirkos ar pykčio mylimajam Juliui, kad nesutvarkė namų.

Viktorijos Šaulytės tinklaraščio gimtadienis / P. Peleckio nuotr.
Viktorijos Šaulytės tinklaraščio gimtadienis / P. Peleckio nuotr.

„Tai, kuo dalinuosi, visada išjaučiu. Todėl turbūt nesuskaičiuosiu, kiek įrašų jau yra pasiekę mygtuką „post“, kiek dar ne“, – atviravo pašnekovė.

Ji kartais pagalvoja ir apie knygos išleidimą, tik tvirtina, jog tam dar reikia laiko bei pakankamai svarbios informacijos.

„Ir dabar vyksta naujas projektas. Šį pavasarį startuos laida, taip pat gimusi po tinklaraščiu „Vieno kavos puodelio istorija“. Įkvepiantys pokalbiai su žmonėmis apie tai, kokie svarbūs įvykiai ar susitikimai, o gal net meilė užgimė prie kavos“, – intrigavo V. Šaulytė.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai