Stilistė Viktorija Šaulytė švenčia jubiliejų ir dalinasi 25 gyvenimo istorijomis

Viktorija Šaulytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 09:31
„Šis mano gimtadienis – 25 istorijos. Kap mozaika sulipdytas iš akimirkų, žmonių šalia manęs bei susitikimų. Kiekvienas jų beprotiškai brangus“, – sako žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, gruodžio 7 dieną švenčiantį gimtadienį – jai šiandien sukanka 25- eri.

Sukakties proga ji ne tik sudalyvavo fotosesijoje, bet ir nusifilmavo vaizdo klipe, kuriame pasakoja tai, ką jaučia bei išgyvena sulaukusi mažojo jubiliejaus.

Viktorija Šaulytė
Viktorija Šaulytė

„Dabar tas laikas kai nebijau nuogumo. Kalbu ne tik apie fizinį kūna, bet ir sielą. Apsinuoginti prieš save daug sunkiau nei prieš kitą žmogų. Tačiau šie metai man suteikė daugiau drąsos. Supratau, kad baimė trukdo padaryti daug dalykų. Ir aš kalbu ne tik apie baimę kažką ne taip pasakyti, bet ir apie tą baimę, kuri stabdo daryti ar mėginti Bandau vaduotis iš visų jų“, – atviravo V. Šaulytė.

Stilistė įsitikinusi, kiekvienas įvykis, įvykęs per 25-erius metus, atvedė prie to, kokia ji yra šiandien: „Todėl, nei vienas yra nepakeičiamas“.

To, kad nekoreguotų nei nutikusio momento, V. Šaulytė sakė esanti įsitikinusi šimtu procentų.

Viktorija Šaulytė
Viktorija Šaulytė

„Tėvai man niekada nieko nedraudė, jie aiškino, kalbėjosi su manimi. Palaikė net ir tada kai mano gyvenimo etapas buvo būti savo noru uždarytai realybės šou. Turbūt tas pasitikėjimas mane išmokė palaikyti kitus žmones. Tikras palaikymas yra beprotiškai stipri energija“, – kalbėjo šventės kaltininkė.

V. Šaulytė sakė esanti dėkinga ir dar vienam artimam žmogui, jau kurį laiką lydinčiam ją kasdienybėje.

„Ačiū Juliui, kuris mane per pastaruosius metus tiek daug išmokė turbūt pats to nežinodamas. Tačiau jis mane moko pastebėti. Klausti savęs ir rasti atsakymus. Tai daug svarbiau nei santykių žaidimai: susipykti ir susitaikyti. 25 istorijos tai ne tik apie mane, keliones ar linksmus nutikimus. Tai lyg gyvenimo kelionės skaičius paženklintas momentais ir pamokomis“, – sakė sukaktuvininkė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai