Stilistė Viktorija Šaulytė: „Sunkiausia atsikratyti kompleksų, kuriuos susikuriame pačios”

Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.
Autorius: Marija Angeloska
Publikuota: 2019-07-12 08:06
Stilistė, tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė – ne vienos merginos įkvėpimas. Visada su šypsena, ryški ir atvira pasauliui Viktorija skleidžia optimizmą visiems aplinkui. Kalbamės su Viktorija apie drąsą būti ryškia asmenybe ir į kokius drabužius verta investuoti.

Viktorija, studijai kūrybos ir pramogų industrijas. Kaip tapai stiliste? Juk tai dvi skirtingos profesijos.

Kūrybinės industrijos buvo visai netikėtas sprendimas, bet tuo pačiu ir vienas geriausių mano gyvenime. Ten susipažinome su Joringiu ir pradėjome savo kūrybinę veiklą. Studijuodama aš įgijau ir mados žinių, nes turėjome ne tik komunikacijos paskaitas, bet gilinomės į mados, kino, šokio, organizavimo industrijas.

Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.
Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.

Kaip supratai, kad jauti potraukį madai ir turi talentą derinti drabužius?

Nebuvo taip, kad pasakyčiau sau, jog dabar aš būsiu stilistė. Natūraliai jaučiu, kokį vaizdą noriu matyti. Kai daug fantazuoji – rankos pačios dėlioja drabužius. Tačiau šiuo metu pati mažai dirbu su fotosesijų stilizavimu, tai daugiau Jorio pusė. Aš pati darau susitikimus su moterimis, kalbamės kaip susitvarkyti savo spintą ir žaisti su drabužiais.

Pati dėvi ryškių spalvų drabužius. Kokį patarimą galėtum duoti moterims, kurios vengia užsidėti raudoną ar žalią suknelę?

Jeigu gamtoje turime tiek daug spalvų, tai ir žmogui reikia išbandyti jas visas. Visada sakau, kad jeigu nedrąsu, nereikia apsirengti nuo galvos iki kojų raudonai. Reikia pradėti nuo mažos detalės kasdienybėje - skarelės ar nagų lako. O vėliau ir suknelei ateis laikas.

Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.
Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.

Koks stilius yra artimiausias Tavo asmenybei?

Toks, kokį pajaučiu atsikėlusi ryte ir išgėrusi puodelį kavos. Vidus diktuoja mano stilių. Manau, kad taip ir turėtų būti. Apsirengusi taip, kaip kažkas kitas, tikrai nebūsite stilinga, nes tai nebus jūsų stilius. Taip, kitas žmogus gali mus įkvėpti, bet aklai apsirengusi tą patį derinį tikrai nesijausite gerai!

Patark mums, moterims, į kokius drabužius verta investuoti?

Pirmiausiai verta padaryti spintos reviziją. Tuomet matysite, ko spintoje yra per daug, o ko galbūt trūksta. Visada gerai investuoti į avalynę, rankines, švarkus ar paltus. Tokius dalykus, kuriuos nešiosite ir mylėsite ne vieną sezoną.

Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.
Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.

O kokį brangiausią drabužį pati turite savo spintoje?

Aš asmeniškai pirkdama drabužį atsižvelgiu ne į kainą ar etiketę, o į tai, kaip, kur ir kiek kartų galėčiau drabužį panaudoti. Tačiau, galiu pasakyt, kad spintoje neturiu labai brangių daiktų.

Ar Lietuvoje yra daug žmonių, kurie kreipiasi pagalbos į stilistus? Su kokiais klausimais dažniausiai susiduriate?

Moterys mielai eina į „Vieno kavos puodelio istorijos“ susitikimus, kur kalbame apie spintos reikalus. Didžiausios problemos yra mūsų galvose, nes prisigalvojame, kokios mes negražios ar apkūnios esame. Sunkiausiai atsikratyti kompleksų, nes tam reikia padirbėti su savimi. O spintos klausimus mielai išsprendžiame!

Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.
Viktorija Šaulytė/Monikos Remeikytės nuotr.

Pati ne tik padedi kitiems stiliaus klausimais, bet ir kuri savo drabužius. Kas yra Tavo įkvėpimas?

Kava, meilė, akimirkos!

Žmonės.lt