Stilistė Viktorija Šaulytė atskleidė, kodėl mėgsta Heloviną ir įsiamžino teminėje fotosesijoje

Viktorija Šaulytė įsiamžino heloviniškoje fotosesijoje / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 09:52
Stilistė Viktorija Šaulytė patikina – Helovinas yra jos mėgstama šventė, kuriai pasiruošti negaila laiko ir nestinga idėjų.

„Šįmet jau žinau, kaip apsirengsiu, bet to dar nenoriu atskleisti viešai. Tegu būna staigmena draugams, su kuriais praleisime Helovino vakarą“, - kalbėjo stilistų dueto „ŠaŠa“ narė.

Šventei ruošiasi ne tik ji, bet ir visi bičiuliai. Kostiumai, dekoracijos, vaišės – privaloma vakarėlio dalis.

„Man svarbi emocija, pasiruošimo procesas ir tai, kad kartu vakaroja tie žmonės, su kuriais smagu leisti laiką“, - patikino V. Šaulytė.

Ji kostiumo nesinuomoja ir neperka, o kuria pati. Helovino vakarą stilistė jau buvo įsikūnijusi į Uršulą, Pepermint queen, Pikselę, o prieš keletą dienų fotografės Loretos Kondratės surengtoje fotosesijoje virto elegantiška juodąja gulbe. Tąsyk suknele stilistė taip pat pasirūpino pati, o makiažu – Lina Lalienė.

„Kaukolės, skeletai, raganos – man neįdomūs personažai. Kaskart norisi sukurti vis efektingesnį bei sudėtingesnį kostiumą“, - sakė V. Šaulytė.

Vaikystėje ji taip pat mėgo Heloviną ir su kiemo draugais stengdavosi nustebinti kaimynus bei gauti iš jų vaišių.

„Tai Lietuvoje gana jauna šventė ir man nelabai svarbu, iš kur ji kilusi. Juk aktuali pati nuotaikinga atmosfera ir galimybė susiburti su tais, kurie tau svarbūs“, - patikino V. Šaulytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai