Stilistė Sofio Gelašvili išsiskyrė su antro vaiko tėvu: „Skyrybų priežastis buvo tikrai baisi“

Sofio Gelašvili / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2022-ieji metai stilistei Sofio Gelašvili buvo kupini išbandymų. Vienų jų tapo skyrybos su širdies draugu, su kuriuo moteris susilaukė antro vaiko – sūnaus Leono.

S.Gelašvili jau kurį laiką yra atsiribojusi nuo viešumos, tad ir interviu dalija retai. 2020 metais oficialiai nutrūkus pirmajai santuokai su sporto treneriu Dominyku Niūniava, su kuriuo susilaukė dukros Emanueles Valerijos, Sofio pradėjo kur kas labiau saugoti asmeninį gyvenimą. Tiesa, 2020-ųjų pabaigoje S.Gelašvili paskelbė, kad susižadėjo antrą kartą, tačiau kas jos naujas mylimasis, neviešino.

Vis dėlto 2022-ųjų gruodį, kai daugelis dalijasi savo metų apžvalgomis, S.Gelašvili taip pat pasidalijo savo išgyvenimais.

„2022-ieji buvo patys sunkiausi metai“, – gruodžio pabaigoje socialiniuose tinkluose skelbė Sofio.

Sofio Gelašvili / Organizatorių nuotr.

Kiek vėliau moteris žurnalui „Stilius“ atskleidė, kad metai buvo sudėtingi dėl daugelio priežasčių, tačiau skaudžiausiu išgyvenimu tapo skyrybos su antro vaiko tėvu.

„Skyrybų priežastis buvo tikrai baisi. Dabar tai prisiminus man sukyla siaubas. Pastaruosius metus vengiu viešumos, tad galiu pasakyti tik tiek, kad po šių santykių man prireikė pagalbos.

Kreipiausi į psichoterapeutą, norėjau ir stengiausi atleisti, pamiršti ir suvokti tam tikrus dalykus. Išsiaiškinti kitus dalykus palikau Lietuvos teisėsaugai, kuri, tikiu, tikrai neliks abejinga“, – minėtam žurnalui pasakojo ji.

Skaitykite daugiau