Stilistė pataria: kokius paltus, kailinius ar striukes rinktis artėjant šalčiams?

Šio sezono viršutinių drabužių tendencijos / Vida Press nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2019-10-10 09:59
Šio sezono viršutinių drabužių tendencijos – nuo dramatiškų ilgų paltų, spalvingų kailinių iki 80-ųjų stiliaus įkvėptų odinių lietpalčių, tad įvairios ir išraiškingos rudens paltų tendencijos taps per daug viliojančios, kad jų neišbandytumėte.

Odinis lietpaltis

Viena karščiausių šio sezono tendencijų – oversize tipo 80-ųjų stiliaus odinis lietpaltis, kuris buvo pristatytas mados namų „Versace“, „Awake“ ir „Alexander McQueen“ kolekcijose. Šis lietpaltis derės prie daugelio jūsų turimo garderobo bei grubios avalynės ir taps pagrindiniu įvaizdžio akcentu. 

Odinis lietpaltis / Vida Press nuotr.
Odinis lietpaltis / Vida Press nuotr.

Spalvingi kailiniai

Žvarbiausią rudens ar žiemos vakarą niekas taip nesušildys, kaip dideli, stori kailiniai. Šį sezoną išbandykite ypač ryškių ir dėmesį traukiančių spalvų kailinius. Šio sezono spalvos – gaivi ir energinga oranžinė, geltona bei ypač ryški rožinė.

Spalvingi kailiniai / Vida Press nuotr.
Spalvingi kailiniai / Vida Press nuotr.

Vintažas

Jau ilgą laiką vintažas vis dažniau į madą grįžta įvairiomis ir netikėtomis formomis bei tekstūromis, tad tai, kas atrodo sena ir tarsi pasiskolinta iš mamos ar močiutės spintos, bus ypač madinga. Grįžkite atgal į 70-uosius ir rinkitės odinį tamsios spalvos paltą su kailinėmis detalėmis. Derinkite jį prie midi sijono ir ilgų vakarietiško stiliaus batelių tam, kad sukurtumėte šiek tiek modernesnį ir šiuolaikiškesnį įvaizdį.

Vintažas / Vida Press nuotr.
Vintažas / Vida Press nuotr.

Pūstos striukės

Kitaip nei paltai ar kailiniai, striukė yra kur kas universalesnė ir patogesnė kasdieniam dėvėjimui, o taip pat ir puikiai sušildo vėsiomis dienomis.  Galite rinktis tiek iš trumpesnių, tiek iš ilgesnių modelių, tačiau šiais metais pasižvalgykite įvairesnių spalvų, pavyzdžiui, levandų.

Pūstos striukės / Vida Press nuotr.
Pūstos striukės / Vida Press nuotr.

Ilgi paltai

Beveik žemę liečiantys paltai buvo pastebėti „Chanel“, „Tory Burch“, „Jill Sander“, „Max Mara“ ir kitose kolekcijose. Galime garantuoti, jog jie suteiks jums jaukumo ir šiltumos šaltąjį metų laikotarpį. Rinkitės šiek tiek oversize modelį, sujuosiamą dirželiu ir derinkite ne tik prie klasikinių, bet ir prie laisvalaikio derinių.

Ilgi paltai / Vida Press nuotr.
Ilgi paltai / Vida Press nuotr.
Žmonės.lt
Temos:
Stilius Mada

Naujausi straipsniai