Stilistė pataria: kaip avėti grubią avalynę šaltuoju metų sezonu?

Dideli, grubūs ir net šiek tiek įžūlūs auliniai batai grįžo su trenksmu/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2019-11-26 11:00
Šį sezoną „punk“ stilistika užvaldė ne tik mados podiumus, bet ir miesto gatves. Dideli, grubūs ir net šiek tiek įžūlūs auliniai batai grįžo su trenksmu ir užima kone svarbiausias pozicijas „karščiausiųjų“ tendencijų sąraše. Dešimtojo dešimtmečio įkvėpta avalynė – nuo populiariųjų „Prada“ iki klasikinių „Doc Martens“ patiks tik itin drąsioms ir mėgstančioms išskirti.

Tad, kaip derinti šią pankiško stiliaus avalynę, norint atrodyti šiuolaikiškai ir stilingai? Šiuos batus ypač lengva derinti, tad niekada „neprašausite“ pasirinkusi juodos spalvos derinius. Avėkite juos prie odinių, platesnių ar madingų cargo stiliaus kelnių bei juodos spalvos švarkų, megztinių, džemperių ar paltų.

View this post on Instagram

Sundays

A post shared by Marie von Behrens (@mvb) on

Grubiam pankiškam įvaizdžiui sukurti dėvėkite plačius vyriško kirpimo švarkus ir į pagalbą pasitelkite aksesuarus – tamsius akinius, plačius diržus bei grandines, kurios šį sezoną dominuoja segant prie kelnių, ant kaklo ar ausyse.

Tačiau jei įvaizdyje norisi spalvų, raštų ar kitokių detalių, prie juodos spalvos aulinukų dėvėkite ryškią palaidinę ar megztuką, pasirinkite neutralių žemės tonų spalvų galvos aksesuarus ar šalį. Taip pat bet kokį drabužių derinį pagyvins rankinė – rinkitės įdomias formas, dėmesį atkreipiančias spalvas ir bendra visuma tikrai neatrodys tokia grubi.

View this post on Instagram

Another Beijing Snapshot ??

A post shared by Caroline Daur (@carodaur) on

Pravartu žinoti ir tai, jog derinant bent du skirtingus aprangos stilius tarpusavyje galima sukurti itin stilingų ir išskirtinių derinių. Prie grubios avalynės dėvėkite romantinio stiliaus sukneles, mini sijonus ar mamos stiliaus džinsus – taip įvaizdis bus „suvaldytas“, įdomus ir išraiškingas.

Pamirškite visas senas taisykles, jog prie klasikinės ar romantiškos suknelės dera tik aukštakulniai. Mada dabar skirta drąsioms ir eksperimentuoti mėgstančioms moterims!

Temos:
Stilius Mada

Naujausi straipsniai