Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir dizainerė Viktorija Jakučinskaitė: du skirtingi įvaizdžiai – ta pati suknelė

Agnė Jagelavičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė / Gretos Skaraitienės/ Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė liepos 18 dieną į savo sesers Margaritos grožio salono atidarymą atvyko pasipuošusi „Tiulio fėja“ mados namų suknele. Ta pačia, kurią beveik brieš metus vilkėjo Agnė Jagelavičiūtė, pristatydama savo žurnalo naują numerį.

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėjos, dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės sesuo Margarita, gerai žinoma kaip plaukų stilistė, pagaliau atidarė nuosavą grožio saloną.

Seniai ir drąsiai paneigusi faktą, kad mažosios sesės lieka vyresniųjų šešėlyje, jaunesnioji Jakučinskaitė subūrė geriausius grožio profesionalus į „Mad Beauty Squad“, įsikūrusį sostinėje.

Liepos 18 dieną sveikinti Margaritos skubėjo ne tik žinoma sesuo, bet ir stilistės Agnė Jagelavičiūtė ir Karolina Meschino.

Beje, dauguma pramogų pasaulio naujienas sekančių žmonių gretai pastebėjo, kad Viktorijos Jakučinskaitė suknelė, su kuria ji atvyko – matyta.

Tokią pat suknelę per savo žurnalo pristatymą beveik prieš metus dėvėjo Agnė Jagelavičiūtė. Tada moteris stebino nauju įvaizdžiu. Prie odinio drabužio Agnė derino tokios pačios spalvos plaukų peruką.

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, į sesers renginį atvykusi su tuo pačiu drabužiu, kaip kadaise Agnė, Viktorija Jakučinskaitė plačiai šypsojosi. Ji pasirinko klasišką Marilyn Monroe įvaizdį. Derino retro stiliaus basutes ir garbanotų plaukų šukuoseną.

Vakarėlio akimirka / Gedmanto Kropio nuotr.

Beje, šalia Viktorijos žygiuojanti Agnė Jagelavičiūtė, kaip tikra draugė ir bendražygė, nepakeitė vieno pernykščio akcento. Moteris pademonstravo kaip tą patį, neautralų apavą jai lengva pritaikyti prie skirtingų suknelių. Jei atkreipsite dėmesį – Agnė avėjo tomis pačiomis basutėmis, kurias derino prie anksčiau savo, o šįvakar – Viktorijos drabužio.

Vakarėlio akimirka / Gedmanto Kropio nuotr.
„Mad Beauty Squad“ grožio salono atidarymas (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau