Stilistė Agnė Gilytė badmintono šventės „Vilniaus plunksna“ dalyviams pataria „pasileisti plaukus“

Badmintono šventė „Vilniaus plunksna“ / Organizatorių, Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-28 11:09
Vilniaus Lukiškių aikštėje rugpjūčio 2-ąją, 13 val. startuos jau ketvirtą kartą vyksiantis badmintono, mados ir muzikos festivalis „Vilniaus plunksna“. Kaip ir kasmet, organizatoriai kviečia ne tik atiduoti visas jėgas aikštelėje ar pasiklausyti muzikos, bet ir originaliai atrodyti. Tradiciškai bus renkama stilingiausiai atrodanti komanda, o nuolat mados pulsą tikrinanti stilistė Agnė Gilytė pataria, kaip geriau atrodyti korte ir šalia jo.

Agnė Gilytė prisipažįsta: „Sunku patarinėti, nes esu pratusi kalbėti apie tai, kas yra dėsninga, vadovautis sveiku protu su šiek emocijos tvarkantis savo spintą ir raginti nepersistengti su originalumu, jei to nereikalauja aplinkybės. Būtent šia proga aplinkybės tiesiog rėkte rėkia – būti išskirtiniam. Puiki proga pasileisti plaukus.“

Agnės patarimai, kaip išprotėti proto ribose ir atrodyti stilingai, bet ne juokingai:

Tik susigalvok ir susidėliok kelis esminius punktus, teliks susirankioti detales ir įtikinti komandą, kad tai - pati geriausia idėja.

1 patarimas: Viskas visur prasideda nuo idėjos: ką valgysi pusryčiams, kur atostogausi, kokia spalva dažysi lubas arba lūpas. Tad šįkart taip pat paprasčiausia pradėti nuo minties, kuo norite būti - tuomet labai lengvai sukris visos kitos kortos. Kiekvienas personažas turi savo charakteristikas, tereikia ramiai apie jas pagalvoti:  lollypop mergaitėms reikia spalvų ir žaismingų formų, Borato pasekėjams – idiotiškai linksmų sprendimų, oldschool komandai – klasikinių filmų dvasios, space herojams – blizgių futuristinių audinių ir taip be galo. Tik susigalvok ir susidėliok kelis esminius punktus, teliks susirankioti detales ir įtikinti komandą, kad tai - pati geriausia idėja.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

2 patarimas. Turbūt norėsi atkreipti komisijos bei palaikymo komandų dėmesį ryškiomis spalvomis ir originaliais sprendimais. Daug yra gerai, bet per daug yra nesveika. Geriau akcentuok tai, ką turi geriausio: plaukus, akių grožį, originalią šukuoseną ar išlavintus raumenis, nes jei pakibsi ant kabliuko, gali atrodyti kaip paliktas išvažiavusio cirko klounas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Tau praverstų ryškesnės spalvos ir detalės būtent tose vietose, kurias laikai gražiausiomis: 

  • jei VEIDAS – makiažas, šukuosena, skarelės, juostelės, lankeliai, gėlytės, segtukai, snapeliai, prakaito juostelės, perukai, kepuraitės ir skrybėlaitės;
  • jei TORSAS – segės, ryškūs ar margi tos dalies drabužiai, dekoro detalės, šalikėliai, plikos bambos ir flirtui kviečiančios dekoltė;
  • jei APATINĖ KŪNO DALIS – šortai, sijonai, kelnaitės, kojinaitės, apyrankės (taip, jos atkreips dėmesį į klubus), bateliai ir raišteliai. 

3 patarimas. Nepamiršk, kad viskas turi būti saugu: ilgi karoliai gali išmušti ne tik tavo priešininkui, bet ir sąjungininkui akį, o papuošalai aštriais kampais – pradrėksti odą. Tad visas grožybes (įskaitant ir galvos apdangalus) laikyk gerai pritvirtintus prie drabužių. Žinoma, tada ir ilgi karoliai galimi – juos gali plonais dygsneliais pritvirtinti prie suknelės - kas pasakė, kad nėra sprendimų puikiai idėjai apginti?

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės tonas: jaunos, drąsios, vikrios

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

4 patarimas. Tiesa, gali rinktis kitą taktiką: ne stiprinti palaikančiųjų simpatijas, o blaškyti varžovų komandos žaidėjų dėmesį tokiais sprendimais, kurie savo spalvomis, formomis, komiškumu ar nenormalumu neleistų tiksliai atmušti plunksnelės. 

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

5 patarimas. Rinkis vieną šių variantų: ramesni drabužiai ir išskirtinės detalės arba spalvų ir formų kombinacija. Kita vertus, dzin tie stiliaus dėsningumai, kartais kakofonija - geriausias sprendimas. Bet tuomet daryk tai drąsiai ir iškelta galva. Akį rėžiantys garderobo sprendimai reikalauja tokio paties stipraus dėvėtojo. Jei ryžaisi – eik iki galo. Tik, žinoma, nepamiršk žaisti!

6 patarimas. Vienintelis punktas, reikalaujantis racionalumo – avalynė. Daug neprisimaivysi, nes reikės ir bėgioti, ir šokinėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kedų karalienė Justė Grigalauskienė: „Nemėgstu batų apie nieką“

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Kai gerai atrodai, tada ir jautiesi gerai. Ir rezultatai geri“, - įsitikinusi Agnė: „O svarbiausia, kad surinksi savo draugus ir bičiulius į komandą, jums ir taip jau bus labai gera. Tikiu, kad tai bus spalvingiausias ir stilingiausias šios vasaros renginys!”

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Komandas į priekį turėtų vesti „Manekenių komanda“ - juk jos geriausiai žino, kaip gerai atrodyti. Be jų, šiemet „Vilniaus plunksnoje“ dalyvaus beveik 50 komandų: muzikantai „Freaks On Floor“, „Golden Parazyth“, „Keymono“, festivaliai „Kino pavasaris“, „Kultūros naktis“, „Mados infekcija“,  reklamos ir komunikacijos pasaulio atstovai „Bosanova“, „Clinic212“, „Idea“, „McCann Vilnius“, „VRP“, „Ogilvy“ ir kiti. Savo komandas deleguoja festivalio rėmėjai „iDeal“, „Nike“, „Small Planet Airlines“, „Smart Taxi“, „ShopSpy“, „Sveikas Miestas“. Taip pat – tokie egzotiški kvartetai kaip „Barzdų klubas“ ar „Hare Krišna“.

Lukiškių aikštėje šventės metu koncertuos nepriklausomo roko atstovai „Condor Avenue” ir „Lady Gothenburg”, bluegrass/country trio „Midnight Special”, taip pat – didžėjai Swix ir Samuel Tange.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai