Stilingos moterys vėl kvies į vienos dienos spintos išpardavimą

Simona Burbaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-21 13:39
Lapkričio 23d. stilingos Vilniaus miesto moterys kvies apsilankyti vienos dienos spintos išpardavime „Shop My Closet“. Toks renginys organizuojamas jau penktą kartą. Organizatorių pagrindinė idėja ne tik vienoje erdvėje suburti stilingas asmenybes, kurios ieško naujų namų puikios būklės aprangos detalėms – tai puiki proga pabendrauti ir gerai praleisti laiką.

„Kiekvienas poilsį įsivaizduoja savaip. Vieniems tai – pasivaikščiojimas rudenėjančiu senamiesčiu, kitiems – pokalbiai prie gardaus pietų stalo, bet, tikim, yra tokių žmonių kaip ir mes. Tokių, kurie vaikštinėdami ir ragaudami gardžiausius patiekalus, savo mintis nuolat pameta nesibaigiančioje mados ir gražių bei stilingų daiktų planetoje. Tuomet tas tikėjimas išauga į norą dalintis, atrasti, pasakoti ir išgirsti. Tai ir yra mūsų, moterų, poilsis. Ieškoti, pažinti, o tada džiaugtis. Kviečiame visas madai neabejingas merginas ir moteris susitikti lapkričio 23 d. GO9 ir pasidalinti daiktais, patarimais ir gera energija, atrasti tai, ko galbūt seniai ieškojote, dieną praleisti tarp moterų. Gražių, protingų, stilingų, degančių noru gyventi gražų ir prasmingą gyvenimą.“ – sako viena iš renginio organizatorių tinklaraščio “Labas Lukai” autorė ir parduotuvės “Kick the Moon” savininkė Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili.

Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili  / Vikos Paškelytės nuotr.
Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili / Vikos Paškelytės nuotr.

„Kai aš ir kitos stilingos moterys supratom, kad spintos lūžta nuo drabužių – gimė idėja, kuri padeda ne tik toms, kurios nežino, ką su savo spintos lobiais daryti, bet ir toms, kurios ieško tų lobių, bet nenori išleisti krūvos pinigų. Džiaugiamės, kad ir vėl turime galimybę vienai dienai suburti stilingas moteris. Man atrodo, sugebėti pratęsti daikto galiojimo laiką šiandien yra labai svarbu. „Shop My Closet“ metu bus galima parduoti ir pirkti drabužius. Be to, tai puiki galimybė gyvai padiskutuoti apie stilių ir madą. Todėl visų moterų labai laukiame mūsų organizuojame renginyje, kur garantuojame – rasit ne vieną spintos lobį!” – teigia viena iš renginio organizatorių tinklaraštininkė ir knygos “Tavo geriausia draugė” autorė Simona Burbaitė.

Justina Zadžiauskaitė  / Martyno Stankaičio nuotr.
Justina Zadžiauskaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Renginio metu bus galima įsigyti greitosios mados prekės ženklų bei prabangių vardinių drabužių ir aksesuarų. Prie renginio iniciatyvos prisijungs ir dar daugiau stilingų moterų. Savo spintos turinį lapkričio 23d. atvers modelis ir taip pat viena iš organizatorių Justina Zadžiauskaitė, Ieva Mackevičienė, tinklaraštininkė Deimantė Bulbenkaitė, stilistė Lina Bernotaitytė ir kitos stilingos moterys.

„Shop My Closet“ vyks lapkričio 23 d. prekybos centre GO9 3 a., Vilniuje.

Naujausi straipsniai