Stilingos moterys sukvietė į savo spintų išpardavimą

„Shop My Closet“ viešnios / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-23 18:20
Penktadienio vakarą stilingos Vilniaus miesto moterys kvietė apsilankyti vienos dienos spintos išpardavime „Shop My Closet“. Toks renginys organizuojamas jau penktą kartą. Organizatorių pagrindinė idėja ne tik vienoje erdvėje suburti stilingas asmenybes, kurios ieško naujų namų puikios būklės aprangos detalėms – tai puiki proga pabendrauti ir gerai praleisti laiką.

„Kiekvienas poilsį įsivaizduoja savaip. Vieniems tai – pasivaikščiojimas rudenėjančiu senamiesčiu, kitiems – pokalbiai prie gardaus pietų stalo, bet, tikim, yra tokių žmonių kaip ir mes. Tokių, kurie vaikštinėdami ir ragaudami gardžiausius patiekalus, savo mintis nuolat pameta nesibaigiančioje mados ir gražių bei stilingų daiktų planetoje. Tuomet tas tikėjimas išauga į norą dalintis, atrasti, pasakoti ir išgirsti. Tai ir yra mūsų, moterų, poilsis. Ieškoti, pažinti, o tada džiaugtis.“ – sako viena iš renginio organizatorių tinklaraščio „Labas Lukai“ autorė ir parduotuvės „Kick the Moon“ savininkė Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili.

„Shop My Closet“ akimirka
„Shop My Closet“ akimirka

„Kai aš ir kitos stilingos moterys supratom, kad spintos lūžta nuo drabužių – gimė idėja, kuri padeda ne tik toms, kurios nežino, ką su savo spintos lobiais daryti, bet ir toms, kurios ieško tų lobių, bet nenori išleisti krūvos pinigų!” – teigia viena iš renginio organizatorių tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė.

„Shop My Closet“ akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
„Shop My Closet“ akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.

Renginio metu buvo galima įsigyti greitosios mados prekės ženklų bei prabangių vardinių drabužių ir aksesuarų. Prie renginio iniciatyvos prisijungs ir dar daugiau stilingų moterų. Savo spintos turinį atvėrė modelis ir taip pat viena iš organizatorių Justina Zadžiauskaitė, Ieva Mackevičienė, tinklaraštininkė Deimantė Bulbenkaitė, stilistė Lina Bernotaitytė ir kitos stilingos moterys.

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai