Stilingoji švedė Noomi Rapace trileryje „Numeris 44“ – vos atpažįstama garbanė šviesiaplaukė

Noomi Rapace filme „Numeris 44“ / „ACME Film“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dažna pasaulinio lygio mados šou ir tokių kolekcijų kaip „Dior“ pristatymų viešnia, puikiu stiliaus pojūčiu Holivude garsėjanti aktorė Noomi Rapace nuo balandžio 24 dienos naujajame trileryje „Numeris 44“ (angl. „Child 44“) pasirodys vos atpažįstama. Kino grando Ridley Scotto prodiusuotoje juostoje švedų aktorė tapo pagrindinio herojaus, valstybės saugumo pareigūno Leo Demidovo (akt. Tomas Hardy) žmona Raisa.

Nors 35-erių Noomi Rapace yra buvusi ir tamsiaplauke, ir platinine blondine, geriausiai ji kino mėgėjams pažįstama brunetės amplua. Tačiau „Numeris 44“ kūrybinė grupė rusišką jos įvaizdį nusprendė kurti kitokį. Trileryje Noomi Rapace pasirodo šviesiais, poilgias garbanotais plaukais. Ne sykį ekrane ji matoma kaip ir filmo plakate – ryšėdama skarą. Kone viso filmo metu aktorė matoma praktiškai be makiažo.

Tomas Hardy ir Noomi Rapace filme „Numeris 44“ / „ACME Film“ nuotr.

Noomi Rapace vardą pasaulis sužinojo jai nusifilmavus švediškoje „Merginos su drakono tatuiruote“ versijoje. Ekrane ji garsėja tamsiu įvaizdžiu bei drąsiais vaidmenimis. Ji yra pasirodžiusi erotiniame trileryje „Nuodėminga aistra“ su Rachel McAdams, Ridley Scotto mokslinės fantastikos juostoje „Prometėjas“, kur įkūnijo dėl išlikimo kovojančią archeologę, o kriminalinėje 2014-ųjų dramoje „The Drop“ drauge su filmo „Numeris 44“ kolega Tomu Hardy jiedu mėgino išsisukti iš nusikaltėlių pasaulio gniaužtų.

Tomas Hardy ir Noomi Rapace filme „Numeris 44“ / „ACME Film“ nuotr.

Šįsyk Noomi Rapace herojė – galima stalinistinio režimo priešininkė, kurios tariamas ar tikras priešinimasis sistemai sukompromituoja jos sutuoktinį. Karo didvyriui ir ypač gerbiamam saugumo pareigūnui pasiūloma sekti jo paties žmoną, tačiau šis užduoties vengia. Dėl to nurašomi visi jo nuopelnai ir jis išsiunčiamas dirbti į atokų ir niūrų miestelį. Čia pora ima talkinti vietos policijos viršininkui (akt. Gary Oldmanas), besistengiančiam išnarplioti mįslingą vaikų nužudymų virtinę.

Trileris „Numeris 44“ (12 nuotr.)
+6

Stalino dekretas byloja: „Rojuje nusikaltimų nėra“, tad kaip rasti žudiką, kuris neegzistuoja? Kuo baigsis nusikaltėlio persekiojimas, Lietuvos žiūrovai filme „Numeris 44“ sužinos jau nuo balandžio 24 dienos.

Skaitykite daugiau