Neįtikėtina! Stilingoje fotosesijoje – turguje pardavinėjami drabužiai iš Baltarusijos

Turguje pardavinėjamo prekės ženklo „Lakvina“ modeliai / Martyno Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-10 13:42
Kutai, margi audiniai, rytietiški motyvai – šią vasarą prekės ženklas „Lakvina“ žengia kartu su pasaulinėmis mados tendencijomis. Baltarusijoje gaminami drabužiai išsiskiria savo nepriekaištinga kokybe, elegancija ir patrauklia kaina. Vilniaus senamiestyje surengta „Lakvina“ fotosesija yra įrodymas, kad baltarusiai puikiai nusimano madoje ir gali papuošti ne vieną Lietuvos moterį.

Daugeliui šypseną sukelia tai, kad „Lakvina“ drabužiais yra prekiaujama verslo parke „Gariūnai“.

„Mūsų ištikimos klientės nesureikšmina to, kad esame įsikūrę drabužių turguje. O tos, kurios apsilanko pirmą kartą, grįžta vėl ir vėl“, – sako „Lakvina“ vadovas Sergėjus Abramuk.

Pasak prekės ženklo atstovo, šie drabužiai yra skirti moteriai, kuri atsižvelgia į mados tendencijas, tačiau neneria į jas stačia galva. „Lakvina“ gaminiai pasižymi subtilumu, todėl ir po kelių sezonų drabužiai atrodys stilingai.

Fotosesiją įamžino fotografas Martynas Stankaitis, modeliu tapo Rusnė Šuminskaitė. Makiažu ir plaukais pasirūpino išskirtinių grožio namų „Beauty resort“ vizažistė Roberta Mikoliūnienė.

„Vasarai skirtoje „Lakvina“ drabužių kolekcijoje karaliauja balta, raudona ir chaki spalvos. Siūlau moterims nebijoti raštų su augalų motyvais, vietoj tradicinių sagų rinktis įdomesnius variantus: karoliukus, kutus“, – pataria fotosesijos stilistė Marina Žuravliova.

Didžiausias dėmesys fotosesijoje skirtas suknelės, kurios neabejotinai yra šiltojo sezono karalienės. Nepamiršti lieka ir hipiška dvasia alsuojantys motyvai, asimetriški kirpimai, suteikiantys drabužiui laisvės pojūčio. Prie plataus silueto suknelių, puoštų karoliukais ar kutais, stilistė siūlo derinti pintas basutes ir nebijoti šiaudinės skrybėlės.

„Šie drabužiai turi labai svarbią savybę – universalumą. Fotosesija norėjau parodyti, kad nuėmus vieną detalę ir ją pakeitus kita, arba užsimetus švarkelį, „Lakvina“ drabužių derinys atrodys visai kitaip“, – sako M. Žuravliova.

Prie šio sezono karalienės – baltos suknelės – stilistė pataria nebijoti derinti ryškių basučių ar akį traukiančios makiažo detalės. „Balta ir apelsino spalvos oranžinė – puikus šios vasaros duetas. Dėl šios rytietiškos tendencijos atsiranda ir daugiau įvairių spalvų bei raštų derinimo galimybių: chaki su ryškia karališka mėlyna spalva, dryžius galima derintis su žirneliais, violetinė spalva suskamba su raudona“, – sako stilistė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai