Stilingiausios kino fiestos viešnios akino blizgučiais ir ryškiomis spalvomis

Stilingos Aktorių gildijos apdovanojimų viešnios / Žmonės.lt montažas/ViDA Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-30 13:54
Sekmadienio vakarą Amerikoje įvyko Aktorių gildijos apdovanojimai, kuriuose triumfavo filmas „Paslėpti skaičiai“ (Hidden Figures). Šios juostos pagrindinė žvaigždė Taraji P. Henson gal ir netapo geriausia metų aktore, bet pavergė publiką princesės įvaizdžiu.

Taraji P. Henson žengė raudonuoju kilimu pasipuošusi žėrinčia „Reem Acra“ suknele. Prie jos aktorės stilistai priderino „Judith Leiber“ delninukę, „Nirav Modi“ juvelyrinius dirbinius ir „Jimmy Choo“ batelius.

Tiesa, prabangius aukštakulnius Taraji apsiavė tik lipdama iš automobilio. Į puotą aktorė atvyko įsispyrusi į „Fenty x Puma“ rožines šlepetes.

Ypač spalvingu įvaizdžiu stebino aktorė Nicole Kidman. Holivudo žvaigždė per apdovanojimus vilkėjo „Gucci“ suknelę, kuri akį traukė ne tik ryškia spalva, bet ir blizgučiais, papūgomis dekoruotais pečiais.

Nicole įvaizdis buvo toks ryškus, kad stiliaus ekspertai negali sutarti: prašovė ji pro šalį ar pataikė tiesiai į dešimtuką? Sakykime taip: šįkart ne suknelė moterį, o moteris suknelę puošia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Blizgučiais taip pat dabinosi aktorė Emily Blunt. Ji iškilmėms pasirinko kūno spalvos „Roberto Cavalli“ suknelę, kurią mados namų meistrai išsiuvinėjo galybe karoliukų.

Ypač elegantiškai atrodė aktorė Meryl Streep, per apdovanojimus vilkėjusi šviesią mados namų „Valentino“ suknelę. Prie jos garsenybė priderino „Fred Leighton“ juvelyrinius dirbinius.

Daugiau stilingų Aktorių gildijos apdovanojimų svečių rasite Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai