Stilingiausia badmintono turnyre „Vilniaus plunksna“ išrinkta Justino Jaručio komanda

Stilingiausioji „Vilniaus plunksnos“ komanda – „Justinas ir MUSĖS“ / I. Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-13 21:23
Nepabūgę svilinančio karščio ir netikėtai užklupusio vasariško lietaus, vilniečiai ir miesto svečiai skubėjo į traukos centru jau tapusią Lukiškių aikštę. Joje vyko badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“ kasmet sukviečiantis vis didesnį šio sporto mylėtojų būrį. Kai kurie raketėmis apsiginklavę dalyviai į festivalį traukia jau ne pirmą ir ne antrą kartą.

Visgi, nors sportas ir pirmoje vietoje, stiliaus apleisti nevalia. Nepaisydami alinančio karščio, komandos pagalvojo ir kaip, pasitelkiant išvaizda, išsiskirti iš kitų. Tradiciškai turnyro metu buvo renkama stilingiausiai atrodanti komanda.

Šį kartą ja tapo atlikėjo Justino Jaručio komanda „Justinas ir MUSĖS“. Garbingą apdovanojimą atsiėmė visi komandos nariai: Agnė Rakštytė, Simona Sigariova bei Pijus Kačonas. 

„Šiais metais mano komandą sudaro plaukimo trenerė, dizaineris, šokėja ir muzikantas – esame labai įvairiapusiški. Laikysimės agresyvios strategijos, bet tarp mačų išliksim draugiški. Išvaizda – 7-8 dešimtmečio vilioklių stiliukas,“ – dar prieš sportinį renginį pasakojo Justinas Jarutis.

Komandos įvaizdžio kūrimas šį kartą buvo atiduotas į vyrų rankas. Juo pasirūpino Justinas ir Pijus.

„Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Pamatėme šiuos šortus ir marškinėlius vienoje rūbų parduotuvėje ir sugalvojome, kad idėja bus būtent tokia. Komandos merginoms tiko ir patiko, – pasakojo J. Jarutis. – Be to, netgi pavyko pataikyti su rūbų dydžiais! Nereikėjo nieko pakeisti. Taigi, atrodėmė ir stilingai, ir sportiškai.“

Komanda tikino, kad džiaugiasi dėl stilingiausiųjų titulo, tačiau pralaimėjimo kartėlis nelengvas.

„Greičiausiai dalyvausime ir kituose turnyruose, tačiau dabar turime susikoncentruoti ir nuplauti nusivylimą dėl nepatekimo į finalą,“ – kalbėjo „Justinas ir MUSĖS“ komanda.

Stilingiausiai šių metų komandai atiteko „Žmonės“ dovanos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai