Stilingi vonios interjero sprendimai

Stilingas vonios interjeras / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-22 15:00
Vonios kambarys apsuptas ypatinga aura: jame atsipalaiduojame po sunkios darbo dienos, pasineriame į minkštas putas, nuplauname visus rūpesčius...

Nejauki aplinka šiuos malonius pojūčius gali kaip reikiant prislopinti... Na, o jei jau ruošiatės ar bent pasvajojate mažumėlę padailinti vonios interjerą, neprošal pasidomėti ir šiuo metu madingomis tendencijomis!

 

► Neutralios spalvos ir švytinčios šiltos grindys

Ryškios spalvos gal ir madingos ant drabužių mados podiumo, tačiau ryškumas vonios kambaryje nėra tai, ko trokšta moterys. Tarkime, SPA salonuose vyrauja subtilių atspalvių plytelės, natūralūs akmenys, mediena – visa tai paverčia vonios kambarį jaukumo ir ramybės oaze. Taigi nesunku panašų efektą susikurti ir namuose – šviesių spalvų grindų plytelės patalpai suteiks erdvės.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Medis suteikia elegancijos ir jaukumo

Mediena irgi išgyvena pakilimo laikotarpį. Medinės spintelės, sienų ir kitos detalės...  dabar nieko per daug nenustebinsi ir medinėmis grindimis (o tai juk anksčiau buvo laikoma itin nepraktišku dalyku) ar netgi medžio voniomis, praustuvais. Tokie atrodo itin išskirtinai, tačiau, jei manote, kad tai per daug prabangus ir nepriimtinas interjero sprendimas, tuomet šilumos suteiks paprasčiausios šildomosios grindys arba šiltų spalvų minkštas kilimėlis. Nėra nieko mieliau ir smagiau, nei šiltomis švytinčiomis šviesių spalvų grindimis nutipenti iki vonios.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Praustuvai jam ir jai

Karščiausia mada to nepavadinsi, tačiau praktiškiausia – be jokių abejonių. Įsivaizduokite: rytas, skubate rengtis, praustis, valytis dantis, o čia vis maišosi antroji pusė. Na, išties labai nepatogu, atima laiko ir erzina. Paprastas sprendimas – įsirengti kiekvienam atskiras kriaukles padės išvengti rytinių spūsčių ir sutaupyti laiko. Be to, išsaugosite ir savo privatumą – turėsite savo erdvę su veidrodžiais, spintelėmis ir visomis smulkmenėlėmis, kurias be vargo rasite ten, kur padėjusi.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Ryškus akcentas

Jei mėgstate išskirtinumą, subtilioje švelnių atspalvių vonios patalpoje gražiai atrodys ryški vonia. Modelių įvairovė tiesiog didžiulė, tad galite eksperimentuoti: rinktis tinkamą dydį (tai ypač aktualu, jei vonios erdvė maža), subtilius atspalvius, o gal ryškios spalvos detalę? Praustuvai taip pat gali būti įvairiai įmontuojami, išskirtinių formų, dydžių, tad beliks priderinti prie kuriamo interjero.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Kūrybiškos spintelės

Kai kam patinka, kai vonios kambaryje nesimato jokių nereikalingų daiktų. Kadangi spintelėje suslėptos priemonės sukuria švarų ir subtilų vaizdą, padeda palaikyti tvarką. Taigi, jei esate tokios minties šalininkė, šis vonios interjero sprendimas yra kaip tik jums. Galite panaudoti medines, nuspalvintas, dekupažu išmargintas, pačių netikėčiausių spalvų spinteles. Nuostabiai ir įmantriai atrodo klasikinio stiliaus spintelės, kurių nė nebūtumėte pagalvoję įtraukti į vonios kambario interjero kūrimo planus. Tačiau jokiu būdu nereikia savęs stabdyti ar apriboti.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Granito stalviršiai

Ilgaamžiai, patvarūs ir dailiai atrodantys stalviršiai – nepamainomas dalykas vonios kambaryje. Juos paprasta prižiūrėti ir galima rinktis įvairiausių spalvų. Jeigu granitas jums ne prie širdies, tuomet rinkitės stiklą, medieną, kitų rūšių akmenis, mozaikines plyteles...  Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pasirinkta medžiaga turėtų derėti prie bendro vonios kambario interjero.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Veidrodžių šalies karalystė

Jeigu jau apsisprendėte turėti du praustuvus, tuomet neišvengiamas dalykas ir atskiri veidrodžiai. Tačiau pasikabinti prieš save paprasčiausią veidrodžio plokštę ieškantiesiems subtilių ir madingų interjero detalių nepakanka. Rėmeliai jiems gali suteikti kur kas daugiau išskirtinumo – mediniai, metalo, aukso, sidabro spalvos, sendinti... Tai lyg portretas ant sienos, į kurį žiūrėti bus daug smagiau ir maloniau nei į įprastą veidrodį.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

► Dušo kabina be durelių

Ne visiems patinka dušo kabinos su durelėmis ar dušo erdvė su užuolaidomis: kai kam tai nemalonu ir nesmagu, o dargi kartais ir vietos vos apsisukti stinga. Todėl interjero specialistai siūlo namuose įsirengti dušo erdvę be durelių, kuri atrodo prabangiai ir dailiai, tik reikia turėti nemažai vietos. Tačiau tai tikras SPA jūsų namuose! Tam tinka stiklo sienelės arba stiklo blokeliai, plytelių siena ir pan. Tik šiuo atveju gerai apgalvokite, kaip vonios kambaryje išsidėstys jame esantys daiktai ir įrenginiai, kad nenukentėtų dėl besitaškančio vandens.

 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai