Stilingi kauniečiai būrėsi vasaros terasos atidaryme

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 21:33
Ketvirtadienio vakarą Kaune įvyko restorano „Floros simfonija“ vasaros terasos atidarymas. Provansu dvelkiantis restoranas svečius lepino išskirtinėmis vaišėmis, magiškais triukais, gyva muzika.

Į užburiančios gamtos apsuptyje įsikūrusio restorano terasos atidarymą atvyko būrys žinomų veidų: „Rondo“ grupės pagrindinis vokalistas Aleksandras Ivanauskas, TV laidų kūrėja ir vedėja Vaida Skaisgirė, dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino, aktorė Sandra Daukšaitė – Petrulėnė, šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai, aktorius Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile.

„Čia viskas susiję su gamta, harmonija, svarbiausia, žinoma, kad lankytojai liktų patenkinti maistu. Viskas sukurta taip, kad žmogus čia jaustųsi lyg namie“, – svetingai teigė restorano įkūrėjas Henrikas Tautkus.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Svečiai mėgavosi klasikinės muzikos skambesiu, nuotaikingą atmosferą kūrė magas Modestas Petrikas.

„Labai džiaugiuosi, kad Henrikas Tautkus man patikėjo tokios ypatingos vietos atidarymą, tai malonus įvertinimas. Jis labai šiltas ir novatoriškas žmogus, kartu įgyvendinome ne vieną projektą, džiaugiuosi mūsų partneryste”, – džiaugėsi viena pagrindinių šio renginio organizatorių, komunikacijos specialistė ir žinoma laidų vedėja Vaida Skaisgirė.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Norintiems pabėgti nuo miesto triukšmo „Floros simfonijos“ restoranas – tikras rojaus ir ramybės kampelis. Tai 30 arų ploto sodas, kuriame galima pasigrožėti retais augalais, dekoratyviniais fontanais, tarp akmenų srūvančiais upeliais ir bėgiojančiais triušiukais, o gardžiais europietiškos virtuvės patiekalais galima mėgautis po tikra žole apželdintais stilingais terasų stogais.

Prieš keturiolika metų pradėjęs išskirtine augmenija pasižyminčių restoranų verslą H. Tautkus pirmiausia orientavosi į pajūrį – „Floros simfoniją“ atidarė Palangoje, restoranas taip pat ketvirtus metus sėkmingai gyvuoja ir Šventojoje.

Naujausi straipsniai