Stilingi deriniai kinui po žvaigždėmis: raudona

Drabužių derinys ir kadras iš filmo / Gamintojų nuotr./Kadras iš filmo
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Vasara rieda link pabaigos, neilgai trukus finišuos ir šiųmečiai „Kinas po žvaigždėmis“ seansai. Tačiau rugpjūčio 19-ąją žiūrovai dar turės galimybę pamatyti trečiąją režisieriaus Krzysztofo Kieslowskio filmų trilogijos „Trys spalvos“ dalį „Raudona“. Specialiai šiai progai – trys aprangos deriniai, kuriuose liepsnoja raudona.

K.Kieslowskio filmų trilogija „Mėlyna“ (1993), „Balta“ (1994) ir „Raudona“ (1994) „Kinui po žvaigždėmis“ pasirinkta neatsitiktinai – šiais metais minimos 20 metų K.Kieslowskio mirties metinės, o visos žymiosios jo trilogijos dalys Lietuvoje dar nebuvo parodytos. Beje, rugpjūčio 19-ąją rodoma „Raudona“ – ne tik legendinės Krzysztofo Kieślowskio spalvų trilogijos finalas, bet ir paskutinis režisieriaus filmas.

Kadras iš filmo

Trumpai apie paskutinąją trilogijos „Trys spalvos“ dalį „Raudona“:

Ženevoje gyvenanti geraširdė manekenė Valentina automobiliu netyčia partrenkia šunį. Savininko paieškos ją nuveda pas į pensiją išėjusį teisėją, kurio vienas mėgiamiausių užsiėmimų – elektronio sekimo įrenginio pagalba klausytis kaimyno telefono pokalbių.

Užsimezgęs prieštaringas ryšys, kartu su fone vykstančiomis, iš pirmo žvilgnsnio nesusijusiomis kaimynų pavydo ir išdavystės dramomis, subtiliai primena, kad gyvenimas yra force majeure, nenugalima jėga, ir kad nei jo, nei jo pasekmių nuspėti ar suvaldyti neįmanoma.

Filmą „Trys spalvos: Raudona“ bus galima pamatyti „Kine po žvaigždėmis“ rugpjūčio 19 d. Valdovų rūmų kieme. Rekomenduojamas seanso aprangos kodas – raudona. Visiems žiūrovams, perkantiems bilietą renginio vietoje ir apsirengusiems raudonai, bilietas kainuos 4 Eur.

Mūsų pasiūlymai, kaip galite žaisti raudona spalva:

Derinys Nr.1: Moderni hipė

Kadras iš filmo

1. ZARA suknelė; 2. LINDEX liemenėlė; 3. MAX&CO. rankinė; 4. ESTE LAUDER nagų lakas; 5. MANGO bateliai.

Derinys Nr. 2: Atsipalaidavusi baikerė

Kadras iš filmo

1. MARNI rankinė; 2. ZARA striukė; 3. SENSAI lūpų dažai; 4. MANGO aukštakulniai; 5. H&M kelnės.

Derinys Nr. 3: Maištininkė iš mokyklos suolo

Kadras iš filmo

1. H&M marškiniai; 2. H&M sijonas; 3. ZARA kuprinė; 4. YSL lūpų dažai; 5. MANGO batai.

Derinių autorė – tinklaraštininkė, iliustratorė Kristė Stankevičiūtė

Skaitykite daugiau